matka jest tylko jedna

Bezpieczeństwa na każdym kroku z zabezpieczeniami antypoślizgowymi Clean&Eco

« Przejdź do listy artykułów

Na tę ewentualność trzeba się odpowiednio przygotować, dlatego też firma Clean&Eco z myślą o bezpieczeństwie w tych szczególnych warunkach, przygotowała linię antypoślizgowych rozwiązań, idealnych zarówno do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Zabezpieczenia antypoślizgowe – stopery i profile

Stopery i profile doskonale nadają się do wykorzystania w budynkach, które posiadają kilka kondygnacji, a co za tym idzie, sporą ilość stopni. Dla umożliwienia lepszego funkcjonowania wszystkim użytkownikom danych pomieszczeń i korytarzy, namawiamy do skorzystania z wysokiej jakości, wygodnych i funkcjonalnych stoperów oraz profili naszego autorstwa.

Szczególnej uwadze polecamy stoper o zagiętym kształcie, o nazwie Stoper L, idealny do oklejania krawędzi schodów, głównie pokrytych płytkami ceramicznymi. Kolejny produkt, to Stoper UNO. Doskonale nadaje się do położenia na równych powierzchniach, a co więcej, sprawdza się także do zamontowania w przejściach. Jedną z najpopularniejszych a zarazem najmniej widocznych metod na walkę ze śliską powierzchnią, jest montaż stoperów DOPPIO lub FORTE. Produkty te, to maty w mniejszym rozmiarze, które doskonale nadają się do przyklejenia na płaskich powierzchniach, w tym także na schodach.

Zabezpieczenia antypoślizgowe – stopery i profile - Clean&Eco

Nakładki Grip

Jeśli wasze wnętrze jest często uczęszczane przez użytkowników, posiadających bardzo zróżnicowane obuwie, schody, które mogą się w danych pomieszczeniach lub korytarzach pojawić, mogą być narażone na szkody. W przypadku takich powierzchni, klienci najczęściej sięgają po nakładki Grip. Co je wyróżnia? Przede wszystkim wysoka wytrzymałość, którą gwarantuje warstwa wykonana z korundu – tworzywa tak trwałego jak diament przemysłowy. Można ją stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, dzięki właściwościom odpornym na zmiany warunków atmosferycznych. Nakładka występuje w trzech wariantach: na krawędzie schodów, na całe stopnie oraz w formie pasów antypoślizgowych. 

Zabezpieczenia antypoślizgowe – stopery i profile - Clean&Eco

Maty basenowe i łazienkowe

Zabezpieczenia antypoślizgowe – stopery i profile - Clean&Eco

Maty to sposób na walkę z morką i niebezpieczną nawierzchnią, np. na basenie, w szatni, w saunie, a także w naszej łazience. Wyjścia na basen, czy do sauny możemy organizować zarówno latem, jak i zimą, dlatego niezależnie od pory roku, warto zadbać o swoje bezpieczeństwo razem z Clean&Eco.

Oferujemy specjalistyczne maty higieniczne do zapobiegania poślizgnięciom zarówno na publicznych basenach, w saunach, jak również podczas codziennych kąpieli, także w naszej łazience. Maty basenowe i łazienkowe Clean&Eco doskonale nadają się do wykorzystania w obiektach zewnętrznych, jak i wewnątrz budynków, ze względu na ich wysoką odporność na pękanie i długotrwały kontakt z wodą.

Zapraszamy do zapoznania się naszym specjalistycznym asortymentem do zabezpieczenia powierzchni przed poślizgnięciem.

Sprawdź wysokiej jakości, ekonomiczne i ekologiczne zabezpieczenia antypoślizgowe naszego autorstwa i pozwól sobie na bezpieczeństwo zarówno Twoich pracowników, klientów jak i domowników.

Skontaktuj się z nami i kup jeden z produktów firmy Clean&Eco!