matka jest tylko jedna

Blog

pexels-jorgearturo-andrade-921025-1.jpg

Jak skutecznie zabezpieczyć powierzchnię schodów? - Polecamy wytrzymałe maty antypoślizgowe!

Schody zewnętrzne zawsze wymagają odpowiedniego zabezpieczenia, by korzystanie z nich było bezpieczne i komfortowe w każdych warunkach. Ważną kwestią jest ochrona przed poślizgnięciem. Jakie zabezpieczenia antypoślizgowe na schody warto wybrać, by były skuteczne?

 

więcej...
dezynfekcyjna-mata-hygi.jpg

Maty dezynfekcyjne dla przemysłu – zakup i zastosowanie

Maty dezynfekcyjne to wysokiej jakości produkty wielorazowego użytku, które są nasączane specjalnymi środkami odkażającymi. W artykule wyjaśniamy, jakie zastosowanie mają takie maty oraz wskazujemy, czym warto kierować się przy ich zakupie. Zapraszamy!

więcej...
medium_fat-przejazdowa_1.jpg

Dezynfekcja wjazdowa – na czym polega?

W naszym asortymencie posiadamy najwyższej jakości maty dezynfekcyjne wjazdowe. Maty odporne są na różnego rodzaju zniszczenia i uszkodzenia. Wjazdowe maty to idealna propozycja dla firm oraz przedsiębiorstw, a także rolników. 

więcej...
medium_mata-dezynfekcyjna-clean-eco_1.jpg

Zabezpieczenie higieniczne matami w hodowli zwierząt

W obecnej sytuacji, w której mamy do czynienia z epidemiami oraz wirusami, niezwykle ważne jest dbania o hodowlę zwierząt. W trosce o wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę mat dezynfekujących do trzody, mat dezynfekujących do chlewni oraz mat dezynfekujących do obory. 

więcej...
big_mata-slim_1.jpg

Zastosowanie mat w usługach kosmetycznych i fryzjerskich

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów rekomendujemy maty dezynfekcyjne wejściowe Slim, które z pewnością podniosą poziom higieny i bezpieczeństwa w salonach fryzjerskich, biurach, zakładach kosmetycznych, a także salonach dentystycznych.

więcej...
mini_barierki-techniczne_1.jpg

Odboje w obiektach przemysłowych i na parkingach stosowane są w celu zapewnienia bezpieczeństwa ruchu i ochrony infrastruktury.

Odboje przemysłowe swoje zastosowanie znajdują w wielu branżach. Stanowią nierozłączny element wyposażenia każdej hali przemysłowej, parkingów oraz miejsc publicznych. Odboje występują również w pobliżu maszyn, bram oraz różnych konstrukcji. Ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie elementów infrastruktury wewnętrznej i zewnętrznej przed urazami mechanicznymi (zadrapania, obicia, obtarcia).  

więcej...
mata-wejsciowa-cleaneco-1.jpg

Maty i wycieraczki Clean&Eco – ekonomiczna pomoc w utrzymaniu czystości w biurach i urzędach

Ekonomicznym rozwiązaniem dla pracowników biurowych i urzędników pozwalającym utrzymać czystość w miejscach ich pracy są maty i wycieraczki Clean&Eco z wyjątkowo skutecznym systemem czyszczenia, które pozwalają zachować czystość i estetykę pomieszczeń znacznie dłużej, niż zwykła wykładzina.

więcej...
dsc00002.jpg

Maty magnetyczne - silna bariera i wsparcie dla zakładów przemysłowych

Jednym z rodzajów mat wykorzystywanych na halach przemysłowych są maty magnetyczne Magneto. Zobacz, czym się wyróżniają i jakie mają właściwości!

więcej...
mata-super-standard-blog-clean-eco.jpg

Clean&Eco - Maty wejściowe ze spodem nitrylowym, z pamięcią kształtu - przewaga technologii nad tradycyjnymi modelami mat

Wyjdź jesiennej aurze naprzeciw - już dziś przekonaj się o wyjątkowych właściwościach mat wejściowych ze spodem nitrylowym, które bez problemu uporają się z każdym brudem!

więcej...
img_20180618_165130.jpg

Instalacje i montaże z Clean & Eco. Gwarancja kompleksowej obsługi

Jako doświadczona firma, Clean & Eco podjemuje się realizacji zleceń z różnych sektorów i branż. Sprawdź nasze ostatnie realizacje!

więcej...
044.jpg

Sklep Clean & Eco – eleganckie maty graficzne idealne do Twojego mieszkania i biura

Zadbaj o czystość i niepowtarzalany design podłóg w biurze i mieszkaniu. Sprawdź bogatą ofertę wyjątkowych mat graficznych z oferty sklepu Clean & Eco.

więcej...
moncolor-maty..jpg

Chłonące brud maty Clean & Eco – koniec z brudem przynoszonym z zewnątrz

Pożegnaj się z brudnymi podłogami. Wciągające brud maty pozwolą ci cieszyć się czystą powierzchnią, bez wnoszenia zanieczyszczeń z zewnątrz.

więcej...
maty-wejsciowe_1.jpg

Wynajem mat wejściowych od Clean & Eco

Mata indywidualnie dopasowana do pomieszczenia podkreśa jego charakter i jest estetycznym dodatkiem. W Clean&Eco mamy przygotowane rozwiązanie dla osób, które nie chcą kupować mat wejściowych. W naszej ofercie posiadamy bowiem usługę wynajmu.

więcej...
clean-eco-mata-swiateczna-graficzna.jpg

Przygotuj się na święta - okolicznościowe logo maty Clean & Eco

Boże Narodzenie jest idealnym momentem na ocieplenie wizerunku firmy oraz podziękowanie klientom, partnerom i pracownikom za współpracę. Zobacz, jak przygotować firmę, żeby najlepiej oddawała charakter świąt?

więcej...
ciag-czyszczacy-cleaneco.jpg

Maty Clean&Eco – idealne do hotelu i restauracji

Goszcząc ludzi, musisz zadbać o komfort ich pobytu i zapewnienie najwyższych standardów obsługi i higieny. Sprawdź, jak możesz tego dokonać z matami Clean&Eco.

więcej...
cleaneco-mata-graficzna.jpg

Maty i wycieraczki do ogrodu – czyli garść letnich inspiracji od Clean&Eco

Nadeszła długo oczekiwane lato, a wraz z nim sezon ogrodowy. Dziś zaprezentujemy Państwu garść inspiracji na wykorzystanie mat i wycieraczek Clean&Eco właśnie w przydomowych na tarasach, werandach i balkonach.

więcej...
mata-przeciwzmeczeniowa-cleaneco.jpg

Maty antyzmęczeniowe Clean&Eco – czyli jak poprawić jakość pracy w biurze, recepcji, fabryce czy sklepie?

Jeśli w Twoim biurze, recepcji, sklepie czy zakładzie pracy pracownicy długo pracują w pozycji stojącej, zadbaj o ich komfort, bezpieczeństwo oraz zdrowie i zainwestuj w antyzmęczeniowe maty marki Clena&Eco.

więcej...
mata-pranie.jpg

Jak najlepiej czyścić maty i wycieraczki – czyli słów kilka o wiosennych porządkach

Pora na wiosenne porządki! Chcesz wiedzieć, jak najlepiej prać matę węjściową i wycieraczkę, żeby służyła Ci długie lata i dobrze spełniała swoje funkcje? Zapraszamy do lektury naszego tekstu blogowego!

więcej...
mata-1.jpg

Maty dezynfekcyjne od Clean&Eco gwarantem bezpieczeństwa

Od kilku tygodni w polskich wiadomościach mówi się na temat kolejnych ognisk ptasiej grypy. Poza oczywistymi stratami finansowymi, oscylującymi w granicach 7 mln złotych, zbierają one żniwa zdrowotne, wszędzie tam, gdzie nie są zachowane podstawy higieny.

więcej...
montaz-stoperow-na-schody_1.jpg

Bezpieczeństwa na każdym kroku z zabezpieczeniami antypoślizgowymi Clean&Eco

Zima jest tą porą roku, w trakcie której bardzo często jesteśmy narażeni na poślizgnięcia i groźne upadki. Nawierzchnia schodów i innych gładkich powierzchni może być zatem bardzo niebezpiecznym miejscem.

więcej...
kolory-logo-maty-clean-eco.jpg

Maty graficzne i z logo idealne także na prezent

Święta już dawno za nami, a prezenty gwiazdkowe i noworoczne zostały już  rozdane. Jeśli nie miałeś okazji spotkać się w trakcie tej krótkiej świątecznej przerwy lub po Nowym Roku ze wszystkimi swoimi znajomymi, nic straconego!

więcej...
mata-standard-blog-clean-eco_1.jpg

Maty wejściowe oczyszczająco - chłonące do domu i na zewnątrz

Wiadomo, że odpowiednia grubość, materiał, schemat działania i wytrzymałość maty wejściowej determinuje jej lepsze i bardziej efektywne użytkowanie. Bez wątpienia jednak, najważniejszą funkcją, którą każdy produkt przeznaczony do oczyszczania obuwia powinien się wyróżniać, to wysoka chłonność, w szczególności mokrych zabrudzeń.

więcej...
10378134_778363085549237_969654380156836793_n.jpg

Montaż wycieraczek systemowych i kratownic

Obecnie, dzięki rozwijającym się technologiom, firmy posiadają do dyspozycji bardzo wiele typów wycieraczek systemowych o zróżnicowanym przeznaczeniu oraz szerokiej gamie kolorystycznej. Jednak nawet najlepsze jakościowo wycieraczki wejściowe nie będą dobrze spełniały swoich funkcji, jeśli nie zadbamy o ich właściwą instalację

więcej...
montaz-odbojni-sciennych-2-blog-clean-eco-zajawka.jpg

Jak zamontować odbojnice ścienne?

Odbojnice ścienne, to jedne z ważniejszych elementów, które składają się na wyposażenie większości budynków. Odbojnice ścienne pełnią funkcję ochronną, która umożliwia skuteczne zabezpieczenie ścian, drzwi i naroży. W ofercie Clean&Eco dostępne są odbojnice płaskie, w formie poręczy i odbojoporęczy oraz narożne. O rodzajach i właściwościach samego produktu pisaliśmy już wcześniej. Teraz, zastanówmy się przez chwilę nad tym, w jaki sposób daną odbojnicę odpowiednio zamontować i jakich użyć do tego celu materiałów.

więcej...
odbojnice-przemyslowe-male-blog-cleaneco.jpg

Jak zabezpieczyć miejsca narażone na uszkodzenie? Odbojnice przemysłowe

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś nad tym, jak wiele rodzajów odbojnic przemysłowych znajduje się na rynku? Nie wszystkim te temat może być taki bliski, dlatego my z wielką przyjemnością  informujemy, że obecnie zauważa się bardzo szeroką ofertę produktów, które usprawniają funkcjonowanie każdego parkingu, ciągu komunikacyjnego, magazynu czy ramp rozładunkowych.

więcej...
odbojnice-scienne-plaskie-falowane-blog-cleaneco.jpg

Odbojnice ścienne - komfort i bezpieczeństwo na każdym kroku

To, na co zwracamy szczególną uwagę podczas codziennego przebywania w zakładach pracy, w szkole, w domu i innych instytucjach użytkowania publicznego, to pewność bezpieczeństwa. Jako klienci lub pracownicy chcemy, aby obok odpowiedniej nawigacji w budynku, poruszało nam się pewniej i wygodniej.

więcej...
moduly-przejazdowe-blog-cleaneco.jpg

Moduły przejazdowe – łatwy montaż i proste utrzymanie

Wspomniane produkty mogą z pozoru wyglądać na takie, które trudno się sprząta. Zabierają przecież sporą część przestrzeni, są duże i ciężkie. Nic bardziej mylnego. Zarówno wycieraczki, jak i maty przemysłowe, to produkty, które zostały zaprojektowane specjalnie po to, aby skutecznie ułatwić pracę zarówno robotników, jak i pojazdów przemysłowych, w tym także umożliwiając im szybkie ich oczyszczenie.

więcej...
maty-dekontaminacyjne-blog.jpg

Maty dekontaminacyjne - higiena i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Proces dekontaminacji polegający na usuwaniu drobnoustrojów mogących być zagrożeniem dla zdrowia, jest wykorzystywany przez producentów mat dezynfekcyjnych w celu dostarczenia profesjonalnych rozwiązań dla pomieszczeń, w których czystość mikrobiologiczna jest szczególnie istotna.

więcej...
mata-przemyslowa-stanowiskowa.jpg

Bezpieczeństwo i komfort pracy - maty i wycieraczki przemysłowe

Zapewnienie odpowiedniego komfortu pracy to obowiązek każdego pracodawcy, któremu zależy na dobrym samopoczuciu zatrudnionych w firmie osób i zwiększeniu efektywności wykonywanych przez pracowników obowiązków. Maty i wycieraczki przemysłowe to produkty niezbędne w większości zakładów produkcyjnych, niezastąpione podczas pracy fizycznej, w pozycji siedzącej a zwłaszcza pozycji stojącej.

więcej...
mata-z-logo-graficzna.jpg

Maty graficzne i haftowane – bo liczy się indywidualizm!

To, co bez wątpienia cenimy w biznesie najbardziej, to umiejętność skutecznego wyróżnienia się pośród nagromadzenia zróżnicowanych możliwości. Czy zastanawiałeś się nad tym jak najłatwiej możesz podkreślić wyjątkowość swojej działalności? I jak najskuteczniej możesz przykuć uwagę klienta już od samego wejścia do budynku firmy?

więcej...
mata-antyzmeczeniowa-uzycie.jpg

Zdrowe ciało gwarantuje lepsze samopoczucie. Wypróbuj maty ergonomiczne i przeciwzmęczeniowe Clean&Eco

Jedną z opcji na to, by dać ulgę przemęczonym stopom, łydkom, a przede wszystkim kręgosłupowi jest ergonomiczna mata antyzmęczeniowa. Dzięki innowacyjnym technologiom, odpowiedniemu doborowi materiałów i doskonałemu połączeniu wszystkich elementów, powstał produkt, który ułatwia pracę w pozycji stojącej, poprawiając samopoczucie oraz zapewniając odpowiedni obieg krwi.

więcej...
maty-wejsciowe-zielone-tekst-blogowy-cleaneco.jpg

Dobre wrażenie robi się tylko raz! Zrób je od razu na wejściu!

Kiedy trafiamy do nowego miejsca, elementem, który z całą pewnością przykuje naszą uwagę, będzie odpowiednio zagospodarowana przestrzeń powitalna. W zależności od tego, w jaki sposób udekorujemy przedpokój lub firmowy hol, nasz wybór spełni rolę przyjęcia klienta lub gościa zakończonego sukcesem. Jest to element, który odpowie za przyjemne pierwsze wrażenie oraz pozwoli podtrzymać efekt profesjonalnego i zachęcającego wyglądu pomieszczenia. 

więcej...
Archiwum artykułów ›