matka jest tylko jedna

Instalacje i montaże z Clean & Eco. Gwarancja kompleksowej obsługi

« Przejdź do listy artykułów

Niezależnie od rodzaju biznesu, branży i indywidualnego zapotrzebowania, każdy przedsiębiorca staje przed decyzją zaopatrzenia swojej firmy w narzędzia, które nie tylko podniosą efektywność wykonywanej pracy, ale także zwiększą komfort zatrudnionych i zapewnią bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na terenie obiektu.

Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy jako firma Clean&Eco świadcząc usługi m.in. montażu i instalacji mat podłogowych, odbojnic ściennych, czy też kratownic sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić życzenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Instalacja mat wejściowych w hotelach

Jednym z rodzajów miejsc, w których nierzadko podejmujemy się realizacji zleceń są hotele. Są to miejsca szczególne ze względu na swoje przeznaczenie i częstotliwość użytkowania. Nie da się ukryć, że niezliczona ilość gości hotelowych oraz personelu przemieszczająca się po jego wnętrzach stanowi prawdziwe wyzwanie w kwestii zachowania bezpieczeństwa i porządku. Z tego też względu ich właściciele szukają rozwiązań usprawniających codzienną pracę personelu i zapewniających klientom należyty komfort.

Jako firma Clean&Eco wpisujemy się w te potrzeby i jesteśmy w stanie im sprostać. Z tego też względu dwie z naszych niedawnych realizacji wykonywane były właśnie w hotelach.

Z okazji 9 rocznicy działania łódzkiego hotelu Andels, dokonaliśmy wymiany wycieraczek systemowych oraz mat wejściowych umieszczonych we wszystkich wejściach do hotelu. Odświeżony wygląd i przede wszystkim duża skuteczność zbierania brudu będą służyć hotelowi przez kolejnych kilka lat, a gościom zapewnią komfort poruszania się po nowych matach i wycieraczkach przeciwpoślizgowych.

Odbojnice ścienne, czyli jak firma Clean&Eco dba o bezpieczeństwo w hotelach

Kolejnym niezwykle istotnym elementem, głównie ze względu na ochronę ścian i  bezpieczeństwo użytkowników, jest montaż odbojnic ściennych i narożnych w hotelach. Na taką inwestycję zdecydował się hotel Europejski w Warszawie. Zamontowane odbojnice ścienne i narożniki ścienne będę chronić je przed uszkodzeniami, a także znacznie zmniejszą częstotliwość wykonywania remontów koniecznych do odświeżania wnętrz hotelu.

Montaż modułów przejazdowych z Clean&Eco

Mając na uwadze potrzeby klientów z firm produkcyjnych, które związane są z zachowaniem czystości i bezpieczeństwa w magazynach oraz na halach produkcyjnych, nasza firma instaluje również odpowiednio do tego przeznaczone produkty.

W ostatnim czasie jednym z takich zleceń była instalacja modułów przejazdowych oraz odbojnic słupowych w fabryce z sektora automotive. Moduły przejazdowe z oferty Clean&Eco cechują się wyjątkową wytrzymałością i skutecznością. Konstrukcja systemu modułów dopasowana została indywidualnie do potrzeb klienta tak, aby efektywnie zbierać brud z kół pojazdów. Moduły świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju halach i magazynach, a odbojnice słupowe chronią ściany, drzwi i wiele innych ważnych elementów.

Więcej prac zrealizowanych przez firmę Clean&Eco znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „realizacje”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu telefonicznego lub osobistego w siedzibie naszej firmy w Łodzi.