matka jest tylko jedna

Maty i wycieraczki Clean&Eco – ekonomiczna pomoc w utrzymaniu czystości w biurach i urzędach

« Przejdź do listy artykułów

Kupując nową matę podłogową, każdy właściciel pragnie, aby zachowała ona swoją świeżość i atrakcyjny wygląd jak najdłużej. Niestety, niesprzyjająca jesienna aura często psuje te ambitne plany i uniemożliwia utrzymanie mat podłogowych w dobrym stanie przez długi czas. Rozwiązaniem na te piętrzące się bolączki Gospodarzy domu, pracowników biurowych i urzędników są maty i wycieraczki Clean&Eco z wyjątkowo skutecznym systemem czyszczenia, które pozwolą zachować czystość i estetykę pomieszczeń znacznie dłużej, niż zwykła wykładzina.

Maty wejściowe Clean&Eco inwestycją na długie lata

Maty i wycieraczki wejściowe z oferty Clean&Eco to świetna propozycja przede wszystkim dla firm i urzędów, w których szczególne znaczenie ma komfort i bezpieczeństwo osób przechodzących przez te miejsca. Aby jednak maty były skutecznym narzędziem i wsparciem w codziennej pracy, niezwykle ważne jest ich odpowiednie dopasowanie pod względem ilości, wielkości oraz rodzaju do liczby osób, która każdego dnia po nich przechodzi. Obliczenia takie, choć wydają się skomplikowanym procesem, mogą stać się kluczowymi danymi w doborze efektywnego systemu czyszczącego do każdego rodzaju wnętrz.

Oferta Clean&Eco to zróżnicowane produkty, których skuteczność wykorzystać można poprzez dobór wycieraczek wejściowych do potrzeb poszczególnych zakładów, biur, firm i domów. Jednak to, co łączy wszystkie maty i wycieraczki to wysoka jakość wykonania, system antypoślizgowy i skuteczność w zbieraniu brudu z podeszw butów. Dzięki takiemu wyjątkowemu połączeniu - najlepszych materiałów z najnowszą technologią, maty wejściowe Clean&Eco nie tylko stanowią ochronę przed niepożądanymi upadkami i poślizgnięciami, ale są przede wszystkim świetną barierą uniemożliwiającą niszczenie podłóg poprzez ograniczenie mechanicznego tarcia i wilgoci.

Wyróżnij swoją matę wejściową spersonalizowaną grafiką lub logo firmy

Niewątpliwym atutem wycieraczek Clean&Eco, o którym warto pamiętać, jest możliwość umieszczenia na nich spersonalizowanych grafik np. logo firmy, logo ulubionej drużyny. Tak wykonana mata wejściowa wzbogaca wnętrze siedziby każdego przedsiębiorstwa, a wszystkim odwiedzającym pozwala pozostawić w pamięci pozytywne wrażenie na długi czas.
I choć niektórym może się to wydawać kolejny pozornie nieznaczący detal, to właśnie seria takich elementów tworzy we wnętrzu biura jego indywidualny charakter, nadając ściśle określony styl nie tylko samej siedzibie przedsiębiorstwa, ale także profilu jego działalności.

Już dziś sprawdź pełną ofertę mat i wycieraczek wejściowych z oferty firmy Clean&Eco i ciesz się bezpieczeństwem swoich pracowników i gości w niepowtarzalnym stylu!