matka jest tylko jedna

Maty Clean&Eco – idealne do hotelu i restauracji

« Przejdź do listy artykułów

Restauracje, kawiarnie i hotele to miejsca, w których szczególnie istotne są: bezpieczeństwo, czystość oraz wygoda. Goszcząc ludzi, musisz zadbać o komfort ich pobytu i zapewnienie najwyższych standardów obsługi i higieny. Istotna jest także troska o pracowników danego miejsca, którzy często spędzają wiele godzin w pozycji stojącej. Clean&Eco to zespół specjalistów, którzy są w pełni świadomi tych potrzeb, dlatego też stworzyliśmy serię mat dla HoReCa.

Na wejściu do Waszego świata, tuż przed recepcją klient może stanąć na macie Komfort Design i poczuć się zaopiekowany i odprężony.

Komfort i bezpieczeństwo z matą Horeca od Clean&Eco

Barmani, bariści, kucharze... Co łączy te zawody? Uporczywe bóle nóg, karku i kręgosłupa, a w długofalowej perspektywie przeróżne zwyrodnienia stawów. Osoby pełniące wspomniane profesje często przez wiele godzin stoją na zimnych posadzkach, które negatywnie wpływają na ich organizmy. Warto zatem wyposażyć swoje obiekty w specjalistyczne maty Horeca Clean&Eco.

Nasze produkty są wykonane z gumy o żebrowanej powierzchni, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach, w których obcuje się z wodą. Specjalistyczne otwory odpowiedzialne są za odprowadzanie płynów. Dlatego też na posadzkach nie powstają kałuże i plamy. Zniwelowane zostaje również ryzyko poślizgnięcia się. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników  maty zostały wyposażone w wypustki, które odpowiadają za ich stabilność i przyczepność.

Mata Anti-fatig - Clean&Eco do walki ze zmęczeniem

Anti-fatig to kolejna propozycja dla osób pracujących w pozycji stojącej. Od poprzedniego rodzaju mat różnią się przeznaczeniem. Maty Horeca  zostały stworzone z myślą o pomieszczeniach, które narażone są na zmoczenie posadzki. Linia Anit-fatig natomiast idealnie sprawdza się w miejscach suchych, takich jak recepcje.

Tutaj kluczową rolę odgrywa także wygląd, dlatego wspomniane maty posiadają wzór imitujący marmur, który stanowi doskonałe uzupełnienie aranżacji eleganckich pomieszczeń. Uniwersalna kolorystyka, utrzymana w odcieniach czerni i szarości, idealnie wpisuje się w design niemal  każdego wnętrza. Wierzchnia warstwa produktów z tej linii wykonana jest z PCV, co gwarantuje estetyczny wygląd produktu przez długie lata. Frezowane ranty sprawiają, że maty mają uniwersalne zastosowanie – sprawdzają się zarówno w biurach i recepcjach.

Kuchnia w Twojej restauracji z matami Clean&Eco

Potrzebujesz maty, która będzie wyjątkowo odporna na trudne warunki, a jednocześnie – łatwa w pielęgnacji? Maty od Clean&Eco to odpowiedź na Twoje potrzeby. Mata High-Duty od Clean&Eco to najgrubsza i najbardziej wytrzymała ze wszystkich mat antyzmęczeniowych. Cechuje ją wytrzymałość na codzienne czyszczenie wodą z węża ciśnieniowego z domieszką detergentów.

Ten rodzaj maty sprawdzi się w pomieszczeniach intensywnie użytkowanych, w których posadzka narażona jest na działanie substancji oleistych oraz środków chemicznych. Mata posiada liczne otwory, które sprawiają, że rozlane płyny kumulują się pod jej powierzchnią, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i czystość.


Jesteś przedsiębiorcą, więc posiadasz zapewne wiedzę na temat tego, jak w dzisiejszych czasach istotne jest zadowolenie Twoich pracowników z pełnionych obowiązków oraz z miejsca zatrudnienia. Wystarczy niewiele, by poprawić warunki pracy swojego zespołu! Pamiętaj, że wypoczęta i uśmiechnięta załoga Twojej firmy, to najprostszy przepis na udany biznes.

Zadzwoń już dziś i skonsultuj się z naszymi specjalistami. Doradzimy, które z mat Clean&Eco będą najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy!