matka jest tylko jedna

Odboje w obiektach przemysłowych i na parkingach stosowane są w celu zapewnienia bezpieczeństwa ruchu i ochrony infrastruktury.

« Przejdź do listy artykułów

Odboje przemysłowe swoje zastosowanie znajdują w wielu branżach. Stanowią nierozłączny element wyposażenia każdej hali przemysłowej, parkingów oraz miejsc publicznych. Odboje występują również w pobliżu maszyn, bram oraz różnych konstrukcji. Ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie elementów infrastruktury wewnętrznej i zewnętrznej przed urazami mechanicznymi (zadrapania, obicia, obtarcia).  Występują w różnych rozmiarach oraz kształtach. Dopasowane są do miejsca, w którym się znajdują. Odbojnice przemysłowe charakteryzują się swoją żółtą barwą, zgodną ze wzornikiem RAL.

Odbojnice zabezpieczają ściany przed uszkodzeniem. W miejscach, w których przechowywane i transportowane są większe przedmioty, ściany często narażone są za zadrapania, obicia oraz zabrudzenia. Odbojnice ścienne przemysłowe zabezpieczą zarówno ściany, jak również pojazd przed większym uszkodzeniem.

Wśród odbojów występują również odboje słupkowe i proste, które charakteryzują się nietypowym kształtem. Takie zabezpieczenie najczęściej występuję w garażach i parkingach.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór odbojnic przemysłowych. Nasze produkty wykonane są z najwyżej jakości produktów. Odbojnice zachowują żywe kolory i nie blakną.

W naszej ofercie posiadamy:

Odbojnice słupowe – idealnie sprawdzą się do zabezpieczenia narożników, bram przemysłowych, ścian oraz maszyn.

Odbojnice hydrantowe – przeznaczone są do ochrony słupów oświetleniowych oraz hydrantów, często stosowane do zabezpieczeń na parkingach i w magazynach.

Odbojnice wózkowe – odbojnice wózkowe działają jak stoper, zatrzymują koła wózków, stosowane do zabezpieczenia ścian i urządzeń.

Odbojnice wiszące -  stosowane do zabezpieczenia wjazdów pojazdów do pożądanej wysokości, stosowane przy wjazdach garażowych,  parkingowych oraz magazynowych.

Barierki techniczne – używane na parkingach, w magazynach oraz na rampach.

Odbojnice narożne – zabezpieczenie ścian i urządzeń.

Zalety odbojnic przemysłowych:

  • Mogą być stosowane w każdych warunkach atmosferycznych
  • Wysoka jakość wykonania
  • Ochrona pojazdu przed wjechaniem poza określoną strefę
  • Nieograniczone zastosowanie