matka jest tylko jedna

Zastosowanie mat w usługach kosmetycznych i fryzjerskich

« Przejdź do listy artykułów

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów rekomendujemy maty dezynfekcyjne wejściowe Slim, które z pewnością podniosą poziom higieny i bezpieczeństwa w salonach fryzjerskich, biurach, zakładach kosmetycznych, a także salonach dentystycznych.

Użycie mat

Aby nasze maty poradziły sobie z wirusami i bakteriami, należy spryskać je odpowiednim środkiem dezynfekującym, np. Virocid lub Safe Zone. Taką czynność powinno powtarzać się codziennie, aby zachować odpowiednią wilgotność mat dezynfekcyjnych. Wycieraczka uchroni nas przed zbędnymi zabrudzeniami i zanieczyszczeniami, natomiast mata dezynfekująca zapobiega przedostawaniu się patogenów, które przenoszone są na podeszwach.

Zalety

Mata dezynfekcyjna Slim skutecznie chroni przed rozprzestrzenianiem się wirusów i bakterii. Nasze maty odporne są na zgniatanie i zniszczenia. Ich dużą zaletą jest ścisłe przyleganie do powierzchni. Maty dezynfekujące zakończone są specjalną wzmocnioną gumą, która zapobiega podwijaniu się brzegów. 

Zastosowanie

Nasze maty wejściowe idealnie sprawdzą się w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, dentystycznych, biurach, szkołach, urzędach. Wielu naszych Klientów decyduje się również na zakup mat dezynfekcyjnych do swoich domów.

Cechy charakterystyczne:

  • Niska wysokość
  • Odpowiednio wyprofilowany najazd zapewnia płynne poruszanie się po wycieraczce wózków z towarem oraz bagażu ręcznego
  • Bardzo wysoka trwałość produktów
  • Dobra absorbcja wody oraz zanieczyszczeń
  • Łatwe czyszczenie mat