matka jest tylko jedna

Zabezpieczenie higieniczne matami w hodowli zwierząt

« Przejdź do listy artykułów

W obecnej sytuacji, w której mamy do czynienia z epidemiami oraz wirusami, niezwykle ważne jest dbania o hodowlę zwierząt. W trosce o wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę mat dezynfekujących do trzody, mat dezynfekujących do chlewni oraz mat dezynfekujących do obory. Nasze maty dezynfekujące z pewnością zwalczą wszelkie wirusy i bakterie, dzięki czemu nasze zwierzęta nie będą narażone na choroby. Brak mat dezynfekcyjnych przyczynia się do spadku wydajności zwierząt, a nawet ich śmierci.

Ten typ mat dezynfekcyjnych ogranicza przedostanie się patogenów do środka pomieszczenia. Bardzo ważne jest, aby prawidłowo i systematycznie serwisować maty dezynfekcyjne. Przy przejeżdżaniu przez matę dezynfekcyjną FAT, należy ograniczyć prędkość do 5km/h.

Aby maty dezynfekcyjne spełniały swoje właściwości muszą być prawiło umieszczone. Bardzo ważne jest aby znajdowały się bezpośrednio na przejeździe pojazdów.  Maty dezynfekcyjne do chlewni i trzody to niezbędny element wyposażenia rolników w dobie rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19).

Nasze wycieraczki dezynfekcyjne odporne są na zanieczyszczenia oraz zniszczenia. Z pewnością każdy z rolników powinien wyposażyć swoje gospodarstwo w zabezpieczenie higieniczne swojej hodowli zwierząt. Życie i zdrowie zwierząt powinno być najważniejsze.

W naszej ofercie istnieje możliwość indywidualnego zlecenia dla Klientów.