matka jest tylko jedna

Przygotuj się na święta - okolicznościowe logo maty Clean & Eco

« Przejdź do listy artykułów

Boże Narodzenie jest idealnym momentem na ocieplenie wizerunku firmy oraz podziękowanie klientom, partnerom i pracownikom za współpracę. Świąteczne ozdoby pojawiają się w wielu miejscach już w listopadzie. Można je podziwiać niemal wszędzie, są w sklepach, hotelach, bankach, biurach… Jak przygotować firmę, żeby najlepiej oddawała charakter świąt?

Świąteczny wizerunek firmy z Clean&Eco

Clean&Eco - maty graficzne na święta

W świąteczny wizerunek firmy wpisana jest choinka. Zwykle bombki, łańcuchy i inne ozdoby, które się na niej znajdują mają kolory firmowe. Niektórzy pozwalają sobie jednak na więcej szaleństwa lub podążają za modą. Atmosferę zapewniają również lampiony, świeczki i inne światełka postawione na ladach czy biurkach. Niezbędnym elementem świąt jest również składanie życzeń. Firmy wysyłają je za pomocą tradycyjnych kartek i poczty elektronicznej, jednak szukają coraz częściej sposobów na wyróżnienie się. Dobrym sposobem na zaskoczenie gości jest napisanie życzeń na macie wejściowej. Krótkie, ale serdeczne hasło jest szansą na wywołanie uśmiechu u odwiedzających firmę osób. 

 

 

 

Źródło: http://casahaus.net/2015/12/04/decorando-para-la-navidad/

Okolicznościowe logo maty Clean&Eco

Mata wejściowa przede wszystkim musi być praktyczna - antypoślizgowa, trwała i wygodna w czyszczeniu. Produkty Clean&Eco zapewniają wszystkie te parametry. Co więcej, w okresie świątecznym warto zwrócić szczególną uwagę na maty umożliwiające naniesienie na nie dowolnego logo i/lub napisu. Dodając życzenia i okazjonalny obrazek, można uzupełnić świąteczną aranżację wnętrza. Napis jest odporny na ścieranie przez długi czas użytkowania. Dobrej jakości jest również sama mata. Jest ona wykonana z przędzy (100% włókno high-twist nylon) oraz 100% kauczuku nitrylowego (spód).  

Clean&Eco - maty graficzne na święta

Skontaktuj się z Clean&Eco, nasi doradcy pomogą Ci dobrać matę, która będzie najlepiej pasować do Twojej firmy.