matka jest tylko jedna

Sklep Clean & Eco – eleganckie maty graficzne idealne do Twojego mieszkania i biura

« Przejdź do listy artykułów

Wycieraczka to nieodłączny element każdego domu, mieszkania, czy też biura. Pomaga zminimalizować ilość wnoszonych do domu zanieczyszczeń, zwłaszcza przy dużej ilości domowników lub pracowników. Niestety dla wielu osób wycieraczki i maty wejściowe to zło konieczne, które swoim nieatrakcyjnym wyglądem zaburza wystrój korytarza i przedpokoju. Powodem narzekań często jest także niska skuteczność tego rodzaju wycieraczek w zbieraniu brudu z podeszw butów.

Na pomoc wszystkim zniechęconym i niezadowolonym z wyglądu i efektywności działania mat i wycieraczek przychodzi sklep Clean & Eco. Bogata oferta mat podłogowych pozwoli znaleźć Ci model idealny do Twojego domu i biura.

Szukasz nowego nośnika reklamy? Wypróbuj maty graficzne Clean & Eco

Maty graficzne z logo to jedna z pozycji dostępnych w ofercie sklepu Clean & Eco. Jest to rozwiązanie idealne dla przedsiębiorców poszukujących nie tylko skutecznych, ale także efektywnych i estetycznych mat do siedziby firmy lub biura. Umieszczane przy wejściu do budynku lub pomieszczenia maty graficzne to świetny sposób na utrzymanie czystości na terenie całego zakładu. Wejściowe maty graficzne Clean & Eco charakteryzują się bowiem wysoką odpornością na ścieranie, a wykonana z poliamidu powierzchnia maty stanowi świetną barierę antypoślizgową. Co równie ważne, maty graficzne z logo są doskonałym nośnikiem reklamy. Nowoczesna technologia umożliwiająca drukowanie do 20 kolorów pozwala osiągnąć zadowalający efekt, nawet w przypadku skomplikowanych wzorów, cienkich linii, czy też cieniowania kolorów.

Wielkość oraz kształt mat uzależniona jest od indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Podejmując się realizacji zleceń, to właśnie ich wyjątkowe potrzeby są dla nas priorytetem.

Maty idealne do Twojego domu – Clean & Eco

Maty graficzne Clean & Eco sprawdzą się także w domach i mieszkaniach. Szeroki wachlarz dostępnych kolorów i wzorów pozwoli Ci wybrać taki rodzaj wycieraczki, który nie tylko idealnie wkomponuje się w stylistykę wnętrz, ale który będzie również elementem je wyróżniającym. Stanowiąc ozdobę przedpokoju, dostępne w sklepie Clean&Eco maty są przy tym również niezwykle wytrzymałe, odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia, a także bezpieczne w codziennym użytkowaniu.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jaka mata podłogowa będzie idealna do Twojego biura lub mieszkania, już dziś zapoznaj się z pełną oferta sklepu Clean&Eco lub odwiedź nas w naszej siedzibie w Łodzi.