matka jest tylko jedna

Wynajem mat wejściowych od Clean & Eco

« Przejdź do listy artykułów

Pierwszą rzeczą, którą widzi się przekraczając próg domu, biurowca czy obiektu przemysłowego jest mata wejściowa. Zniszczona, zaniedbana lub niefunkcjonalna może pozostawić po sobie złe wrażenie, którego każdy z nas wolałby uniknąć. Mata indywidualnie dopasowana do pomieszczenia podkreśli natomiast jego charakter i stanie się estetycznym dodatkiem. W Clean&Eco mamy przygotowane rozwiązanie dla osób, które nie chcą kupować mat wejściowych. W naszej ofercie posiadamy bowiem usługę wynajmu.

Dlaczego warto wynająć matę wejściową?

Wynajęcie maty pozwala odnieść szereg korzyści. Jest to spowodowane faktem, iż posiadaja ona wiele zastosowań. Po pierwsze, mata wejściowa pełni funkcje wizualne - jest dekoracją będącą uzupełnieniem aranżacji wnętrza, pomaga w zachowaniu dobrego stanu podłóg oraz w utrzymaniu czystości, ale nie tylko. Zapewnia również bezpieczeństwo, dzięki antypoślizgowemu działaniu i amortyzacji. Dlatego decydując się na zamieszczenie dobrej jakościowo maty przy wejściu, zmniejsza się ryzyko poślizgnięcia i upadku. Wśród istotnych funkcji pełnionych przez maty, nie sposób pominąć aspektu marketingowego. Otóż na produkt nanieść można logo firmy lub dowolny napis, który przywita gości tuż po przekroczeniu progu. 

Najlepsza mata wejściowa do wynajęcia

Dobra mata wejściowa to taka, która świetnie współgra z wnętrzem, w którym się znajduje i która odpowiada na indywidualne potrzeby każdego obiektu. Wymiar mat zamawianych w naszej firmie jest dostosowywany do miejsca montażu. Wszystkie są natomiast trwałe i łatwe w utrzymaniu. Higiena maty nie stanowi żadnego problemu, ponieważ można ją systematycznie czyścić i prać, nie obawiając się o jej stan. Warto podkreślić, że oferowane przez nas produkty, zostały wyróżnione atestem Centrum Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej. 

Wynajem mat wejściowych

Usługa wynajmu mat jest idealna dla osób, których nie interesuje zakup, np. ze względu na brak bezpośredniego związku pomiędzy działalnością firmy i matami. Decydując się na wynajem, klient może liczyć na szeroki wybór. Niezależnie od obiektu, do każdego dopasujemy odpowiednią. Posiadamy różnorodne wzory i kolory. Każdy zainteresowany otrzymuje od nas wsparcie przy wyborze najlepszego produktu. Zwracamy uwagę na to, by maty były praktyczne oraz miłe dla oka. Clean&Eco wyróżniają również niskie ceny i zaufany serwis, który zapewnia transport do wyznaczonego miejsca i montaż. Kiedy okres eksploatacji maty zakończy się, zapewniamy również wymianę na nową.

Nasi firmowi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące wynajmu mat wejściowych. Zapraszamy do kontaktu!