matka jest tylko jedna

Dobre wrażenie robi się tylko raz! Zrób je od razu na wejściu!

« Przejdź do listy artykułów

Maty wejściowe różnokolorowe - produkty Clean&Eco

Kiedy trafiamy do nowego miejsca, elementem, który z całą pewnością przykuje naszą uwagę, będzie odpowiednio zagospodarowana przestrzeń powitalna. W zależności od tego, w jaki sposób udekorujemy przedpokój lub firmowy hol, nasz wybór spełni rolę przyjęcia klienta lub gościa zakończonego sukcesem. Jest to element, który odpowie za przyjemne pierwsze wrażenie oraz pozwoli podtrzymać efekt profesjonalnego i zachęcającego wyglądu pomieszczenia. Warto, aby wszystkie części składowe pozostały dopasowane do siebie i stanowiły odpowiednie przekonanie do dalszych odwiedzin. Jednym z takich szczegółów, który powinien odznaczać się wysoką jakością i determinować status naszej siedziby, jest podłoga, a na niej wejściowe maty. Dobrze jednak, aby te powitalne maty, służące przede wszystkim do zatrzymywania wody oraz zanieczyszczeń z zewnątrz, spełniały także inne funkcje.

 

Clean&Eco jest marką, która wychodzi naprzeciw potrzebom każdego klienta. Doradzamy, kreujemy i dostarczamy zróżnicowane wzory oraz rodzaje mat na potrzeby wszechstronnego użytku zarówno przez osoby prywatne, jak również mniejsze i większe przedsiębiorstwa. Dzięki wieloletniemu praktycznemu doświadczeniu oraz kreatywności naszego zespołu, realizujemy zamówienia na dowolne kształty oraz rozmiary mat powitalnych. Co innego, jak nie pomysłowość i oryginalność może bowiem zapewnić należyte zainteresowanie i rozpoznawalność?

Maty na lata

W dobie rozwoju technologii, warto pomyśleć o odpowiednim doborze maty wejściowej. Bez względu na to, jakiego będzie rodzaju, kształtu i koloru oraz gdzie zostanie wykorzystana, bardzo ważnym jest, aby została stworzona przy użyciu materiałów całkowicie przyjaznych środowisku naturalnemu.

 

Specjalnie dobrana mata wejściowa, która wypełni miejsce do oczyszczenia zabrudzenia z obuwia, powinna być nie tylko funkcjonalna i wygodna, lecz również odznaczać się eleganckim i estetycznym wyglądem oraz wysoką jakością i wytrzymałością.

Nasze produkty są odpowiedzią na potrzeby zachowania czystości. Maty wejściowe autorstwa Clean&Eco wytzrymują wiele lat użytkowania, dlatego idealnie nadają się do wielokrotnego profesjonalnego czyszczenia. Materiały, z których tworzymy nasze produkty nadają się także do prania w pralce. Jeśli zakupiony model zatem stanie się ulubionym, mamy pewność, że wystarczy na długie lata użytkowania.

Mata wejściowa dwukolorowa- produkty Clean&Eco
Maty wejściowe wachlarz- produkty Clean&Eco

Na pierwszym miejscu - czystość w zgodzie z naturą

Zgodnie z tym, o czym wspominaliśmy już wyżej, maty wejściowe Clean&Ecoekologiczne. Świadome troszczenie się o środowisko naturalne jest dla nas najważniejsze, dlatego dzięki dostępności nowoczesnych technologii, możemy tworzyć produkty z komponentów powtórnie przetworzonych, w myśl idei recyclingu.

 

W obrębie ekologicznych mat wejściowych, wyróżniamy:

1. Barwną matę Monocolor z antypoślizgowym podłożem, dostępną w dwudziestu kolorach.
2. Matę Standard z podłożem z gumy nitrylowej pamiętającej kształt oraz jej udoskonaloną wersję Super Standard z jeszcze wyższym włosiem chłonącym wodę.
3. Połączeniem osuszającej maty i czyszczącej wycieraczki jest Super Mata, stworzona ze specjalnie wzmocnionych włókien, dających największy efekt czyszczenia.
4. Nowoczesną i przyjazną środowisku Eco Matę stworzoną z materiału przetworzonego z butelek PET
oraz
5. Matę Super Chłonącą do użytku wewnętrznego jak również zewnętrznego, odpornej na wszelkie warunki atmosferyczne i pochłaniającej do 6l wody/m².

 

Mata wejściowa antypoślizgowa - produkty Clean&Eco