matka jest tylko jedna

Kleje do montażu odbojnic

T-REX GOLD KLEJ HYBRYDOWY

T-REX GOLD HYBRYDOWY to trwale elastyczny klej montażowy o ekstremalnie wysokiej sile spojenia początkowego (do 400 kg/m2 już w 1 sek. od dociśnięcia) i wyjątkowo mocnym wiązaniu. Nie zawiera rozpuszczalników i silikonów – praktycznie bezwonny i bezpieczny dla wszelkich materiałów konstrukcyjnych i dekoracyjnych. Odpowiedni zarówno do podłoży porowatych, jak i nieporowatych:

drewna, sklejki, MDF, OSB, wielu tworzyw sztucznych, cegły, kamienia, metali, szkła i ceramiki itp. Wypełnia niewielkie nierówności podłoża. Spoina daje się malować nawet farbami wodnymi. Odporny na szeroki zakres temperatur, niewrażliwy na skrajne warunki atmosferyczny, wodoodporny i wodoszczelny - może być stosowany nawet na wilgotnych podłożach.

Zastosowanie: - Klejenie wszelkich materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych, kasetonów, rozet, dekorów, listew, ekranów itp. na ścianach, podłogach i sufitach (również w pozycji odwróconej). - Klejenie paneli ściennych, osłon krawędzi schodów, listew ościeżnicowych, płyt podłogowych itp. - Klejenie luster (klej jest neutralny chemicznie - nie uszkadza warstwy srebrzankowej, ale ze względu na szeroką ofertę luster i różnych typów zwierciadeł zalecamy przeprowadzenie testów kompatybilności ). - Awaryjne klejenie materiałów dekarskich, obluzowanych dachówek, blach dekarskich, rynien itp. - Elastyczne, odporne na wilgoć i wibracje mocowanie elementów konstrukcyjnych w pracach warsztatowych i szkutniczych.

 

Opakowanie: Kartusz: 290 ml: biały

 

Czas schnięcia otwartego: Max. 4 minut (23°C / 50% R.H.)

Odporność termiczna: Od -40°C do +90°C

Temperatura aplikacji: Od +5°C do +35°C

KLEJ UNIWERSALNY 522 DO ODBOJNIC I PŁYT

Jest to bezrozpuszczalnikowy klej dyspersyjny, łatwy do nanoszenia pacą zębatą lub wałkiem o dużej sile wiązania.

Zastosowanie:
Do klejenia wykładzin PCW i CV w rolkach i płytkach. Do klejenia wielowarstwowych wykładzin PCW z nośnikiem z włókna poliestrowego i mineralnego. Do klejenia wykładzin dywanowych ze spodem
z pianki poliuretanowej i lateksowej. Zużycie ok. 300g/m2 w zależności od wykładziny i podłoża. Czas odparowywania 5-10 minut, czas przydatności do użycia ok. 20 minut. Przed użyciem wymieszać.

Klej dostępny w pojemnikach: 1 kg, 3 kg, 5 kg, 13 kg, 20 kg