matka jest tylko jedna

Maty dezynfekcyjne przejazdowe

mata dezynfekcyjna przejazdowa

Ten typ mat dezynfekcyjnych skutecznie ogranicza przedostawanie się patogenów na kołach pojazdów do stref produkcyjnych i hodowlanych. Należy pamiętać o systematycznym serwisie mat, uzupełnianiu roztworu dezynfekcyjnego oraz o zabezpieczaniu mat w czasie opadów deszczu i śniegu. Standardowy komplet składa się z dwóch mat. Istnieje możliwość wykonania mat według indywidualnego zlecenia Klienta.


Wymiary i ceny mat standardowych do ruchu kołowego typu FAT w wersji przeciwpoślizgowej

(do przejazdu kołowego nalezy zakupić komplet 2 szt. mat)


Przy zakupie minimum 5 kompletów MAT PRZEJAZDOWYCH: 


120x200x5 cm - 1038 zł netto/kpl.

110x380x5 cm - 1518 zł netto/kpl.

 

POSIADAMY RÓWNIEŻ W SPRZEDAŻY ŚRODKI DEZYNFEKUJĄCE DO NAPEŁNIANIA MAT

maty przejazdowe dezynfekcyjne - Clean&Eco

Zasady użytkowania:

  • Przy przejeżdżaniu przez matę dezynfekcyjną FAT, należy ograniczyć prędkość do 5 km/h.
  • Aby mata spełniała swoją rolę, musi zostać umieszczona bezpośrednio na przejeździe pojazdów. 
  • Rzep znajdujący się w matach FAT przejazdowych pozwala na wyjęcie wkładu chłonnego do prania lub wymiany.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – skuteczna bariera dla wirusów i patogenów

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają skutecznie oczyszczać koła pojazdów z różnego rodzaju zanieczyszczeń. Jeśli prowadzisz firmę o charakterze produkcyjnym lub hodowlanym, to powinieneś zadbać o wysoki poziom ochrony przed patogenami. Dzięki temu unikniesz problemów, które mogą doprowadzić do spadku wydajności lub nawet śmierci zwierząt. Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają oczyszczać koła pojazdów wjeżdżających na teren firmy. Zastosowanie odpowiedniego roztworu do dezynfekcji skutecznie może ograniczyć ryzyko przedostania się groźnych wirusów i chorób.

Specyfikacja mat dezynfekcyjnych

Oferowane przez nas maty dezynfekcyjne przejazdowe są wykonane z wytrzymałych materiałów odpornych na rozerwanie oraz działanie niskich temperatur. Ich powierzchnia wykazuje właściwości antypoślizgowe. Wewnątrz każdej maty znajduje się specjalny wkład, który trzeba nasączyć środkiem dezynfekcyjnym. Optymalna grubość wkładu ułatwia zanurzenie i dezynfekcję całego bieżnika opony. To znacznie podnosi efektywność procesu. Odpowiednia długość maty dezynfekcyjnej pozwala na wykonanie pełnego obrotu koła na jej powierzchni. W praktyce wybierając model o długości 380 cm, masz pewność, że na takim odcinku koło zrobi 2-3 pełne obroty. Wszelkie zanieczyszczenia z kół pozostają na powierzchni maty i są łatwe do usunięcia. W naszej ofercie znajdziesz modele mat o różnych długościach i szerokościach. Możemy także wykonać maty dezynfekcyjne przejazdowe na indywidualne zamówienie. Dzięki temu dostosujesz je do specyfiki swojego zakładu.