matka jest tylko jedna

Maty dezynfekcyjne Slim

Clean&Eco oferuje maty dezynfekcyjne tekstylne o włóknie nylonowym typ 6.6, barwionym w masie z dodatkami antystatycznymi. Runo jest odporne na zgniatanie i umożliwia absorpcję zanieczyszczeń stałych i ciekłych. Spód maty wykonany z gumy nitrylowej ze specjalnymi wypustkami, ściśle przylegającymi do powierzchni. Zakończenie mat stanowią wzmocnione, gumowe ranty, które zapobiegają podwijaniu się brzegów. Maty są objęte dwuletnią gwarancją na cały produkt oraz dziesięcioletnią na znaczną utratę kolorów.

 

Maty dezynfekcyjne typu SLIM doskonale spełniają swoją rolę w szpitalach, gabinetach weterynarii a także w zakładach przetwórstwa spożywczego lub masarniach. Można je również stosować jako maty przejazdowe dezynfekcyjne dla kół pojazdów.


Użytkowanie:

Powierzchnię maty należy spryskać środkiem dezynfekcyjnym np. Cid 20 lub Ecolab. Czynność tę należy powtarzać codziennie, aby zachować odpowiednią wilgotność mat dezynfekcyjnych. Konserwacja maty może odbywać się w pralnicach bębnowych lub ekstrakcyjnie oraz za pomocą odkurzacza piorącego. Dzięki możliwości prania w profesjonalnych pralnicach mata po każdym praniu wygląda jak nowa. 

 

mata dezynfekcyjna zastosowanie

Standardowe wymiary jednego z boków mat:

  • 85 cm
  • 115 cm
  • 150 cm
  • 200 cm

Przu zastosowaniu jednego z powyższych wymiarów (długość lub szerokość) maty, drugi bok może mieć dowolny wymiar do 700 cm. 

 

Maty wejściowe w kolorach Black Pearl, Black Steel, Midnight Grey, Granite i Black Cedar są wykonywane do 200 cm maksymalnej szerokości. Istnieje możliwość wykonania mat dezynfekcyjnych na zamówienie według indywidualnych potrzeb Klienta, w dowolnym kształcie i rozmiarze.


zastosowanie mat dezynfekcyjnych Slim - Clean&Eco
prezentacja zastosowania mat dezynfekcyjnych serii Slim - Clean&Eco