matka jest tylko jedna

Maty dezynfekcyjne Slim

Clean&Eco oferuje maty dezynfekcyjne tekstylne o włóknie nylonowym typ 6.6, barwionym w masie z dodatkami antystatycznymi. Runo jest odporne na zgniatanie i umożliwia absorpcję zanieczyszczeń stałych i ciekłych. Spód maty wykonany jest z gumy nitrylowej. Zakończenie mat stanowią wzmocnione, gumowe ranty, które zapobiegają podwijaniu się brzegów. Maty są objęte dwuletnią gwarancją na cały produkt oraz dziesięcioletnią na znaczną utratę kolorów.

 

Maty dezynfekcyjne typu SLIM doskonale spełniają swoją rolę w biurach, szpitalach, gabinetach weterynarii, a także w zakładach przetwórstwa spożywczego. Można je również stosować jako maty przejazdowe dezynfekcyjne dla kół pojazdów.


Użytkowanie:

Powierzchnię maty należy spryskać środkiem dezynfekcyjnym np. Safe Zone lub Virocid. Czynność tę należy powtarzać codziennie, aby zachować odpowiednią wilgotność mat dezynfekcyjnych. Konserwacja maty może odbywać się w pralnicach bębnowych lub ekstrakcyjnie oraz za pomocą odkurzacza piorącego. Dzięki możliwości prania w profesjonalnych pralnicach mata po każdym praniu wygląda jak nowa. 

 

Dobrą praktyką, ograniczającą możliwość zainfekowania wirusem zakładu pracy jest zastosowanie mat dezynfekcyjnych przy wejściach do biur i hal produkcyjnych.

- rekomendacja Państwowej Inspekcji Pracy opublikowana 06.05.2020 r.

mata dezynfekcyjna zastosowanie

Standardowe wymiary jednego z boków mat:

  • 85 cm
  • 115 cm
  • 150 cm
  • 200 cm

Przy zastosowaniu jednego z powyższych wymiarów (długość lub szerokość) maty, drugi bok może mieć dowolny wymiar do 700 cm. 


Maty na wypustkach dostępne w ciągu 2-3 dni roboczych:

Kolory: Midnight Grey, Black Brown, Granite.

Wymiary: 60*85cm, 85*150cm, 115*175cm.


Maty wejściowe w kolorach Black Pearl, Black Steel, Midnight Grey, Granite i Black Cedar są wykonywane do 200 cm maksymalnej szerokości. Istnieje możliwość wykonania mat dezynfekcyjnych na zamówienie według indywidualnych potrzeb Klienta, w dowolnym kształcie i rozmiarze.


POSIADAMY RÓWNIEŻ W SPRZEDAŻY ŚRODKI DEZYNFEKUJĄCE DO SPRYSKIWANIA MAT

Prepart Oxivir Excel i Foam jest rekomendowany przez producenta mat do bezpiecznego i skutecznego sotosowania na matach Slim.

 

Cena pojemnika z gotowym roztworem i dyfuzorem 750 ml - 33 zł netto.

Cena baniaka z koncentratem 5l - 240 zł netto.

zastosowanie mat dezynfekcyjnych Slim - Clean&Eco
prezentacja zastosowania mat dezynfekcyjnych serii Slim - Clean&Eco

Maty dezynfekcyjne – prosty sposób na idealnie czyste i bezpieczne powierzchnie

Maty dezynfekcyjne to uniwersalne produkty, które pomagają w utrzymaniu perfekcyjnej czystości. Ich zaletą jest trwałość i odporność na intensywne użytkowanie. Oferowane przez nas maty czyszczą i dezynfekują podeszwy butów. To bardzo ważne w przypadku pomieszczeń, w których obowiązują podwyższone wymogi sanitarne. Maty dezynfekcyjne pomagają pozbyć się wszelkich patogenów, jakie są przenoszone na podeszwie buta. Nasze produkty mogą być także stosowane w dużych halach i magazynach, w których odbywa się nie tylko ruch pieszy, lecz również ruch kołowy. Dzięki zróżnicowanym rozmiarom i kolorom możesz dopasować maty dezynfekcyjne do stylistyki konkretnego wnętrza. Produkty dostępne w naszej ofercie to połączenie estetyki wykonania, trwałości oraz skuteczności dezynfekcji. Sprawdź szczegółową specyfikację mat dezynfekcyjnych i wybierz produkt spełniający Twoje wymagania.