matka jest tylko jedna

Zdrowe ciało gwarantuje lepsze samopoczucie. Wypróbuj maty ergonomiczne i przeciwzmęczeniowe Clean&Eco

« Przejdź do listy artykułów

Mata antyzmęczeniowa zastosowanie - Clean&Eco

Jeśli pracujesz na zmiany, najczęściej w pozycji stojącej lub przebywasz w ciągłym ruchu, a Twoje zmiany trwają dłużej niż 6 godzin, z pewnością marzysz jedynie o tym, by dać sobie możliwość odpoczynku. Jedną z opcji na to, by dać ulgę przemęczonym stopom, łydkom, a przede wszystkim kręgosłupowi, może być ergonomiczna mata antyzmęczeniowa. Dzięki innowacyjnym technologiom, odpowiednim doborze materiałów i doskonałym połączeniem wszystkich elementów, powstaje produkt, który ułatwi Ci funkcjonowanie, poprawi samopoczucie oraz pozwoli Ci na odpowiedni obieg krwi.

Mata antyzmęczeniowa – jak ona działa?

Mata ergonomiczna zastosowanie - Clean&Eco

Mata antyzmęczeniowa jest produktem, który odpowiada za walkę z nieprawidłowym krążeniem krwi w kończynach dolnych. Wszyscy, którzy wykonują swoją pracę przez wiele godzin w pozycji stojącej są narażeni na problemy związane z odpowiednim jej przepływem, a co za tym idzie rozszerzeniem żył oraz pojawieniem się poważnych zmiany w okolicach pod kolanowych. 

Lepsza ergonomia pracy gwarantem zdrowia pracowników

Nasze produkty doskonale nadają się zatem do wykorzystania jako przyjemna odpowiedź na stres naszego ciała, rozluźniając mięśnie, korygując całą postawę ciała oraz utrzymując pełną równowagę. Odpowiednio skonstruowane podłoże maty odpowiada także za pracę dolnej partii ciała, która pomoże w regulacji ciężaru oraz równomiernego obciążenia stawów i kolan.

 

Użycie mat przeciw zmęczeniowych będzie zatem doskonałym działaniem profilaktycznym przed powstawaniem niechcianych żylaków, uczuciem zmęczonych nóg i problemów z bólem kręgosłupa. Clean&Eco zapewnia doskonałą jakość i skuteczność we wspomaganiu odpoczynku Twoich mięśni, stawów oraz kręgosłupa. Nasze maty stoswane są na liniach produkcyjnych, w kuchniach domowych jak i restauracyjnych jak również na każdego rodzaju recepcjach. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mat i wycieraczek przemysłowych Clean&Eco oraz zakupu nowoczesnych produktów dla poprawy warunków pracy Twojego personelu. Opisane produkty naszego autorstwa są ekologiczne i wytrzymałe, z m.in. kauczuku nitrylowego, nadają się do czyszczenia mechanicznego, a wyróżnia je między innymi bardzo dobra izolacja termiczna, właściwości antypoślizgowe oraz, co najistotniejsze - działają antyzmęczeniowo. Dzięki temu, maty Clean&Eco zapewnią lepsze samopoczucie kadry pracowniczej, a w rezultacie większą efektywność i lepsze wyniki pracy.

 

 

Skontaktuj się z nami i wybierz rodzaj maty idealny dla Ciebie i Twoich pracowników!