matka jest tylko jedna

Maty graficzne i z logo idealne także na prezent

« Przejdź do listy artykułów

Z pewnością masz jeszcze ku temu okazję, dlatego też zachęcamy do sprawienia im oryginalnych upominków noworocznych. My, jako producent mat i wycieraczek do redukcji nieczystości z zewnątrz nie lubimy nudy, dlatego też dla każdego, kto od jakiegoś czasu narzeka na brak estetycznej i dobrej jakości maty lub planuje zakup bardziej nietypowej wycieraczki do swojej firmy lub mieszkania, namawiamy do zapoznania się z krótkim zestawieniem naszych możliwości w zakładce Realizacje.

Logo Twojej firmy na wycieraczce Clean&Eco

Zakładając swoją firmę, z pewnością od początku marzyłeś o posiadaniu takich dodatków, które mogą zapewnić skuteczną reklamę Twojej nowej działalności. Aby dodać do wystroju biura firmowy akcent lub lepiej zaprezentować się na akcjach promocyjnych, doskonałym pomysłem będzie zamówienie specjalnie zaprojektowanych mat do usuwania nieczystości z zewnątrz, opatrzonych logo firmy. Dzięki temu, że Clean&Eco posiada produkty bardzo dobrej jakości, taki dodatek w postaci specjalnie zaprojektowanej wycieraczki z Twoim znakiem firmowym, zapewni dobrej jakości, oryginalny prezent dla każdego startującego przedsiębiorcy.

 

Odwiedź zakładkę oferta i zapoznaj się z realizacjami wycieraczek firmy Clean&Eco. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zapewnij swojej firmie odporne na ścieranie, dopasowane do możliwości i potrzeb wnętrza - Logo Maty. Sprawdź kilka naszych realizacji i zapewnij swojej firmie odpowiednią reklamę.

Maty graficzne idealne na prezent

Odpowiednio dobrana wycieraczka jest tym elementem każdego nowego mieszkania, który zagwarantuje ciepło domowego ogniska. Jeśli lokatorzy dbają o to, by wystrój wnętrza stanowił kompletną jedność, wiadomym jest, że jest wówczas dla nich wyjątkowym miejscem na świecie. Wiedząc o tym, że gospodarze przykładają ogromną wagę nawet do najmniej zauważalnych dodatków w mieszkaniu, spraw im nietypowy prezent i zamów wycieraczkę ze specjalnie zaprojektowaną grafiką.

 

Maty i wycieraczki graficzne posiadają wyjątkowe parametry. Dzięki swojemu składowi w postaci włókna High-Twist Nylon (HTN), podłoża z kauczuku nitrolowego oraz pokaźnej grubości, maty są bardzo odporne na ścieranie i wytrzymałe. My w Clean&Eco zapewniamy kilkuletnią gwarancję na produkowany asortyment, a na skutek tego aż dwuletnią gwarancję na zakupione u nas produkty.

Każdemu, kto marzy o zmianach, szczególnie tych noworocznych, serdecznie polecamy wykorzystać kilka nietypowych pomysłów na innowacje zarówno u siebie, jak i zorganizowanie prezentów dla swoich najbliższych. Poznaj możliwości udekorowania swojego mieszkania uniwersalną matą graficzną lub lepsze zaprezentowanie swojej firmy za pomocą maty logo.

Zapraszamy do kontaktu!