matka jest tylko jedna

Maty i wycieraczki przemysłowe

Clean&Eco oferuje wysokojakościowe maty i wycieraczki przemysłowe. Zapewniamy szeroki wybór mat przejazdowych, stanowiskowych, ergonomicznych (antyzmęczeniowych), ochronnych pod fotele oraz wykładzin gumowych. Dzięki produktom z tych serii nasi Klienci zapewniają wygodę swoim pracownikom oraz osobom odwiedzającym ich firmy. Maty przez nas oferowane zapewniają higienę, ergonomię oraz bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom. Ponadto są bardzo atrakcyjne wizualnie, przez co pełnią rolę funkcjonalnego dodatku dekoracyjnego do aranżacji każdego wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mat i wycieraczek przemysłowych!

 

Maty i wycieraczki przemysłowe

Clean&Eco oferuje szeroki wybór mat i wycieraczek przemysłowych, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Wycieraczki idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje duże ryzyko poślizgnięcia, na przykład w zakładach przemysłowych, magazynach, stacjach, halach produkcyjnych.

Nasza firma zapewnia szeroki wybór mat przejazdowych, stanowiskowych, ergonomicznych (antyzmęczeniowych) oraz wykładzin gumowych.


Wyróżniamy:

  • Maty magnetyczne,
  • Moduły przejazdowe,
  • Maty ergonomiczne,
  • Maty antyzmęczeniowe.

Środowisko pracy, na którym może leżeć mata:

  • Mokry jest to na przykład stanowisko pracy, podczas produkcji żywności,
  • Zaolejony – może to być zakład samochodowy,
  • Suchy –  np. magazyn.

 

Maty przemysłowe znajdują swoje zastosowanie także w obiektach komercyjnych i publicznych. Produkty, które oferujemy zapewniają higienę, ergonomię oraz bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom. Ponadto są bardzo atrakcyjne wizualnie, przez co pełnią rolę funkcjonalnego dodatku dekoracyjnego do aranżacji każdego wnętrza. Wycieraczki i maty z naszej firmy wyróżniają się dużą wytrzymałością. Produkowane są z materiałów o wysokiej jakości, które odporne są na ścieranie, rozdarcia oraz silne środki chemiczne.

Mamy najlepsze rozwiązania dla Państwa firmy: antypoślizgowe i ergonomiczne. Nasi specjaliści oferują pomoc na każdym etapie zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mat i wycieraczek przemysłowych!

 

Wycieraczki przemysłowe – wysoka jakość i skuteczność działania

Wycieraczki przemysłowe z naszej oferty cechuje wysoka jakość wykonania. Zastosowanie nowoczesnych technologii podnosi nie tylko ich trwałość, ale także skuteczność działania. Wycieraczki przemysłowe znajdują zastosowanie w zakładach o bardzo zróżnicowanym profilu działalności. Oferujemy produkty pozwalające utrzymać czystość w dużych halach i magazynach. Moduły przejazdowe i maty czyszczące koła znacznie obniżają koszty sprzątania. Maty magnetyczne skutecznie wyłapują metalowe opiłki przy przechodzeniu z pomieszczeń produkcyjnych do czystych stref. Wycieraczki przemysłowe sprawdzą się także jako element zwiększający bezpieczeństwo i komfort pracy. Doskonałym tego przykładem są maty ergonomiczne oraz modele, które minimalizują zmęczenie wywołane pracą w pozycji stojącej.