matka jest tylko jedna

Maty magnetyczne

Zupełną nowością w naszej ofercie są Maty Magneto z bardzo silnymi magnesami neodymowymi NdFeB (Neodym-żelazo-bor) o sile 87 N.

Tak silne magnesy zastosowane w macie Magneto działają z bardzo dużą skutecznością w każdym środowisku gdzie pojawiają się ferromagnetyczne zanieczyszczenia. Takie środowiska to m.in. produkcja artykułów spożywczych, gdzie występują wióry oraz różne inne metalowe opiłki.  Działanie Maty Magneto sprawdza się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest dekontaminacja spodu obuwia oraz ubrań przed wejściem do stref czystych.

Maty Magneto najczęściej układa się w śluzach przejściowych z części produkcyjnej do stref czystych lub na stanowiskach pracy. Każde przejście przez matę Magneto spowoduje wyłapanie wszelkich metalowych opiłków spod obuwia oraz z dolnej części ubioru pracownika.

Mata Magneto składa się z dwóch elementów – zatopionych magnesów neodymowych w dolnej części oraz wierzchniej maty gumowej. Czyszczenie jest bardzo proste i polega na zdjęciu wierzchniej warstwy maty i usunięciu wychwyconych metalowych części.

Dostępne wymiary Maty Magneto:

500x500x19mm

1000x500x19mm

Jest również możliwość wykonania mat w niestandardzie, w maksymalnych wymiarach 1000x2000mm.

Jeżeli potrzebujecie zapoznać się Państwo z działaniem wycieraczek Magneto, zapraszamy do kontaktu, a nasz doradca przyjedzie do Państwa i zaprezentuje ich skuteczne działanie.

Maty magnetyczne – prosty sposób na pozbycie się zanieczyszczeń

Mata magnetyczna to niezbędny element wyposażenia wielu zakładów przemysłowych. Specyfika pracy w tego typu obiektach wymusza zastosowanie niestandardowych rozwiązań. Zakładając maty, wpływasz na wiele aspektów funkcjonowania Twojej firmy. Oferowane przez nas produkty podniosą poziom bezpieczeństwa produkcji. Ponadto będą mieć wpływ na poprawę higieny pracy.

Nasze maty magnetyczne występują w dwóch standardowych rozmiarach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, udostępniliśmy także możliwość zamówienia produktu w niestandardowych wymiarach. Dzięki temu będziesz mógł dopasować maty magnetyczne do indywidualnych potrzeb Twojego zakładu. To sprawi, że ich działanie stanie się jeszcze bardziej efektywne. Każda mata magnetyczna może zostać dodatkowo wykończona aluminiowymi profilami najazdowymi. To prosty sposób na zniwelowanie różnic wysokości. Wpływa to na komfort użytkowania oraz chroni przed potknięciem podczas przechodzenia przez matę. Maty magnetyczne wyposażone są w magnesy neodymowe, które mogą służyć nawet przez 20 lat. W razie uszkodzenia mechanicznego wierzchniej warstwy gumy ryflowanej, jest ona do zamówienia i wymiany. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową charakterystyką naszych produktów.