matka jest tylko jedna

Maty wejściowe oczyszczająco - chłonące do domu i na zewnątrz

« Przejdź do listy artykułów

Aby osiągnąć efekt suchości i czystości podeszwy butów przed wejściem do budynku, wybierz maty oczyszczająco – chłonące, na przykład naszego autorstwa, a już nigdy nie będziesz borykał się z problemem zabrudzeń oraz szybkiego zużywania się i wycierania wybranego produktu.

 

Poznaj różne modele mat wejściowych Clean&Eco!

Wycieraczki chłonące do zatrzymywania nieczystości z zewnątrz

Dla zwiększenia efektu czystości podłóg w zamkniętych pomieszczeniach, warto wykorzystać oczyszczające maty Clean&Eco. Produkty Standard, Super Standard oraz Super spełniają wszystkie wymogi utrzymania czystości wewnątrz budynków i odznaczają się zaawansowaną strukturą. Każde z nich zostało stworzone z wytrzymałego włókna High-Twist Nylon (HTN) oraz posiada specjalnie stworzone antypoślizgowe podłoże, skutecznie zapobiegające niechcianym przesunięciom. Ze względu na spełnienie walorów estetycznych, prezentowane maty mogą być również wykorzystywane jako element ozdobny, do wykorzystania w eleganckich pomieszczeniach.Produkty Standard, Super oraz Super Standard są odporne na zgniatanie i doskonale hamują przenoszenie się brudu i wilgoci na podłogę.

Osuszanie w wersji SUPER

Linia mat przeznaczonych do osuszania podeszwy butów, która jednocześnie wchłania wszelkie zanieczyszczenia, to trwały i niezawodny produkt. W naszej ofercie znajdziecie zatem funkcjonalne maty wejściowe Super Chłonące, które nadadzą się do wykorzystania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Maty autorstwa Clean&Eco, przede wszystkim wyróżniają się wysoką klasą izolacyjną, umożliwiającą korzystanie z produktów na zewnątrz budynków, nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.Maty chłonące w wersji Super, to produkty, które istotnie mogą pochwalić się wyjątkową mocą. Ich absorpcja wody, podczas ulewnych deszczy lub obfitych opadów śniegu, może sięgać nawet do 5 litrów wody na m². Maty Super, to także bezpieczne maty, które dzięki obecności tłoczonego wzoru, uniemożliwiają poślizgnięcia użytkowników. Matę Super Chłonącą polecamy do wykorzystania szczególnie przy wejściach do różnego rodzaju instytucji, banków, hoteli, szpitali, restauracji oraz szkół, czy też placówek edukacyjnych.

Wszystkie wspomniane maty naszego autorstwa posiadają zróżnicowane właściwości i służą zarówno do osuszania i pochłaniania brudu, jak i oczyszczania. Niektóre ich rodzaje są bardziej odporne na działanie warunków atmosferycznych, podczas gdy pozostałe wyróżniają zalety pozwalające na skuteczne działanie wewnątrz budynków.Wszystkie jednak łączy ta sama funkcja, wysoka jakość, zaawansowana technologia tworzenia i dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów, długotrwałe użytkowanie.Zapraszamy do oferty Clean&Eco!