matka jest tylko jedna

Maty wejściowe

W skład mat wejściowych Clean&Eco wchodzą produkty z linii: Standard, Super Standard, Super Maty, Monocolor oraz mat Super Chłonące i Czyszczące. Maty obiektowe są produktami powszechnie stosowanymi we wszystkich rodzajach obiektów i pomieszczeń prywatnych, komercyjnych oraz przemysłowych.

 

Dzięki działaniu antypoślizgowemu i funkcji amortyzacji, maty wejściowe znacząco zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania w danym obiekcie, a także chronią podłogi przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami oraz przedwczesnym zniszczeniem. Wiele mat jest wykonanych z komponentów, które absorbują zarówno zanieczyszczenia ciekłe jak i stałe. Oprócz praktycznych właściwości maty wejściowe stanowią doskonałą dekorację wnętrza, dając wrażenie ekskluzywności.

 

Szeroka oferta kolorystyczna mat pozwala na zakup produktu dopasowanego do aranżacji pomieszczenia. Korzystając z oferty producenta, masz możliwość zakupu maty na zamówienie o dowolnych wymiarach i kształtach.

Maty wejściowe pozwalają łatwo i bez większego trudu utrzymać czystość w pomieszczeniach, na korytarzu oraz na wejściu do danego obiektu. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną. Ich różnorodny rozmiar oraz cechy szczególne, które posiadają, zadowalają nawet najbardziej wymagających Klientów, dla których bardzo ważne są walory estetyczne. Nasze maty wykonane są z wysokiej jakości produktów. Pozwalają one na oczyszczenie podeszwy obuwia z zabrudzeń i wilgoci. Doskonale eliminują problem powstania nieestetycznych, wytartych wykładzin na wejściu, zabrudzonych miejsc przed pomieszczeniami mieszkalnymi, biurowymi bądź komercyjnymi. Ich dodatkowym atutem jest to, że zmniejszają ryzyko poślizgnięcia się na mokrej i śliskiej powierzchni.


Mata wejściowa – idealna czystość w domu i firmie

Mata wejściowa to produkt, który pomoże Ci utrzymać idealną czystość na wejściu do twojego świata przez wiele lat. Nieodzowny element wyposażenia, dzięki któremu sprzątanie wnętrza domu lub biura przestanie być tak bardzo absorbujące.  Przygotowaliśmy dla Ciebie aż 6 linii produktów. Ich wspólnym mianownikiem jest niezwykła estetyka, duża absorbcja zanieczyszczeń stałych i mokrych oraz możliwość prania w pralkach lub pralnicach, dzięki czemu ich żywotność przedłuża się nawet do 10 lat, a co za tym idzie wieloletnią skuteczność działania. Zróżnicowanie dostępnych rozwiązań pomoże Ci w dokonaniu optymalnego wyboru. Zapoznaj się ze szczegółową charakterystyką produktów i zdecyduj, która mata wejściowa będzie dla Ciebie najlepsza.