matka jest tylko jedna

Maty i wycieraczki do ogrodu – czyli garść letnich inspiracji od Clean&Eco

« Przejdź do listy artykułów

Wycieraczki Clean&Eco do ogrodu

Wychodząc na taras czy spędzając czas w ogrodzie możemy, jak wiadomo pobrudzić lub zamoczyć obuwie. Wycieraczki tarasowe firmy Clean&Eco zapobiegają wnoszeniu brudu, piasku, ziemi lub wody do domu i tym samym chronią podłogę naszego salonu przed zniszczeniem. Ich zaletą jest także to, że wyglądają świetnie na każdej powierzchni: kamieniu, kostce, deskach drewnianych, deskach kompozytowych czy terakocie. Nasze maty i wycieraczki możemy wykonać według Twojego projektu w dowolnym kolorze i rozmiarze pasującym idealnie do Twojego ogrodu. Pamiętaj, że w Clean&Eco możemy wykonać dla Ciebie wycieraczkę ażurową w dowolnej kolorystyce. Twoja wycieraczka może mieć także dowolny wymiar i wzór. Sprawdź naszą galerię!

Kolorowe wycieraczki i maty Clean&Eco na Twój taras i balkon

Kolorowe wycieraczki i maty Clean&Eco

Jeśli lubisz dodać swoim wnętrzom nieco koloru, postaw na wielobarwne produkty Clean&Eco. Znajdziesz u nas maty z kwiatowym wzorem pasującym idealnie do ukwieconych balkonów czy tarasów. W naszej ofercie są również maty, które pomogą Ci się odprężyć i zrelaksować po ciężkim dniu, a Twój taras zmienią w klimatyczne miejsce sprzyjające odpoczynkowi.


Co powiesz na graficzną matę ze wzorem mandali?
Nasze maty to nie tylko element ozdobny i chroniący Twoją podłogę przed zabrudzeniem. Maty Clean&Eco sprawdzą się także jako... wytrzymały i odporny na zabrudzenia koc piknikowy. Warto dodać, że nasze produkty zapewnią świetną izolację cieplną, a więc bez wahania możesz na nich posadzić bawiące się w ogrodzie dzieci.

Maty do zadań specjalnych, czyli coś dla tych, którzy w ogrodzie lubią grillować i pływać

Jeśli w w swoim ogrodzie spędzasz dużo czasu przy grillu, potrzebujesz wytrzymałej i odpornej na zabrudzenia maty Clean&Eco. Taka mata posiada dobre właściwości antypoślizgowe, jest łatwa w czyszczeniu i wykonana z materiałów, którym nie straszny jest tłuszcz czy popiół. Maty antypoślizgowe odporne na zabrudzenia i plamy z powodzeniem wykorzystasz także w letniej kuchni.


W upalne dni wiele osób stawia w ogrodzie dmuchane baseny. Aby zapewnić basenom stabilność, izolację cieplną od ziemi i zabezpieczyć przed drobnymi kamieniami lub innymi elementami znajdującymi się w ogrodzie, zalecamy ustawienie ich na matach basenowych. Higieniczne maty basenowe, które Clean&Eco również posiada w swojej ofercie, to maty wykonane z materiału przyjaznego dla środowiska, odporne na działanie wysokich i niskich temperatur oraz przystosowane do długotrwałego kontaktu z wodą.


Lato w ogrodzie, na działce czy na balkonie będzie z pewnością jeszcze piękniejsze, jeśli zaopatrzysz się w maty i wycieraczki Clean&Eco.