matka jest tylko jedna

Maty z logo i graficzne

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz kreatywności, którą posiada cały nasz zespół, nieustannie pragniemy dostarczać naszym Klientom nowe rozwiązania, które pozwolą połączyć efektywne i skuteczne zabezpieczenie powierzchni płaskich z ciekawym sposobem reklamowania swojej działalności.

 

Idealnym produktem, który połączy oba te aspekty będą maty graficzne i wycieraczki z logiem firmy, które umożliwią nieustanne i skuteczne promowanie marki. Stają się elementem, który przyciąga uwagę oraz powoduje skojarzenia z marką. Dzięki naszej zaawansowanej technologii nadruku, grafika, która umieszczona jest na powierzchni produktów charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością i odpornością na ścieranie i płowienie kolorów.

Wycieraczki reklamowe idealnie sprawdzą się w miejscu sprzedaży. Dodatkowym atutem będzie utrzymanie czystości w danym obiekcie.

Nasze maty z logiem firmy, wykonywane są na indywidualne zamówienia naszych Klientów. Produkty te wyróżniają się swoją estetyką oraz wieloletnim czasem efektywnego użytkowania. Zadbaliśmy o to, aby wszystkie produkowane przez nas maty zapewniały najwyższą jakość. Wszystkie produkty, których używamy do produkcji przekładają się na ich wytrzymałość. Nasze technologie pozwalają na odwzorowanie barwnych grafik, nietypowych kształtów i bogatej gamy kolorystycznej w najlepszej rozdzielczości, która przekłada się na wieloletnią żywotność maty graficznej. Powierzchnia wycieraczki jest odporna na zgniatanie i doskonale absorbuje zanieczyszczenia.

 

 

Cechy charakterystyczne

A oto kilka korzyści z posiadania naszych mat graficznych:

  • Skuteczna ochrona podłogi przed zniszczeniem
  • Właściwości antypoślizgowe i antystatyczne
  • Niezwykła chłonność wilgoci >3 l/m2
  • Łatwo je utrzymać w czystości
  • Trwałe > do 11 lat na trwałość kolorów
  • Właściwości reklamowe
  • Promocja marki
  • Pełna indywidualizacja projektu

 

Wszystkim Klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Firma Clean&Eco chętnie podejmuje się realizacji nawet najbardziej wymagających zamówień.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w dokonaniu odpowiedniego wyboru, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie!