matka jest tylko jedna

Moduły przejazdowe – łatwy montaż i proste utrzymanie

« Przejdź do listy artykułów

Maty i wycieraczki przemysłowe to nowoczesne produkty, które dzięki swojej konstrukcji mają za zadanie spełniać najwyższe standardy dotyczące utrzymania czystości w obiektach przemysłowych.

 

Jednym z rodzajów mat i wycieraczek przemysłowych są specjalistyczne moduły przejazdowe, wykorzystywane do czyszczenia kół wózków widłowych, kół samochodowych, a także obuwia roboczego. Produkt wyróżnia doskonała chłonność zanieczyszczeń i stabilnośc położenia. Wszystkie artykuły producenta ekologicznych mat i wycieraczek Clean&Eco spełniają te oczekiwania. Nasze produkty idealnie nadają się do wykorzystania zarówno w większych halach przemysłowych, jak i lokalnych warsztatach samochodowych. 

Moduły przejazdowe – łatwy montaż i proste utrzymanie

Moduły przejazdowe – łatwy montaż i proste utrzymanie

Wspomniane produkty mogą z pozoru wyglądać na takie, które trudno się sprząta. Zabierają przecież sporą część przestrzeni, są duże i ciężkie. Nic bardziej mylnego. Zarówno wycieraczki, jak i maty przejazdowe, to produkty, które zostały zaprojektowane specjalnie po to, aby skutecznie ułatwić pracę zarówno robotników, jak i pojazdów przemysłowych, jednocześnie umożliwiając  szybkie oczyszczenie modułów.

 

Wszystkie produkty Clean&Eco wychodzą naprzeciw potrzebom naszych Klientów - w przypadku modułów przejazdowych, nie mogło być inaczej. Wszystkie modele są przygotowane do tego, aby ułożyć je bezpośrednio na posadce lub na wpuście wykończonym ramą aluminiową oraz łatwą do oczyszczenia odkurzaczem przemysłowym część zewnętrzną. 

Maty i wycieraczki przemysłowe – jak one działają?

maty i wycieraczki przejazdowe

Nazwa „moduł przejazdowy” może nie kojarzyć się bezpośrednio z matami lub wycieraczkami przemysłowymi służącymi do usuwana zanieczyszczeń. Wszystkim, którzy do końca nie wiedzą z czym mają do czynienia, przedstawiamy zasady działania naszych nowoczesnych produktów.

 

Pojazdy, które przejeżdżają po modułach, czyli tak zwanej strefie czyszczącej, pozostawiają zgromadzony brud pomiędzy specjalnymi, elastycznymi szczoteczkach. Dzięki możliwości uniesienia kratownicy, zanieczyszczenia wpadające w przestrzeń mogą być z modułu bez problemu usuwane.

 

Łatwy sposób utrzymania czystości oraz odporność wkładów szczotkowych na wszelkiego rodzaju ścieranie, zatarcia czy nawet łamanie, gnicie i zmiany temperatury zapewni doskonałe rezultaty i z pewnością nie przysporzy problemów obsłudze.

Clean&Eco w trosce o ekologię

Od wielu już lat stoimy na straży świadomości ekologicznej i dlatego podobnie, jak nasze pozostałe produkty, także moduły przejazdowe są skonstruowane z materiałów przyjaznych środowisku naturalnemu. Aby poznać zasady naszego działania, dowiedzieć się, w jaki sposób pracujemy i  poznać m.in. ofertę naszych modułów przejazdowych, zapraszamy do zapoznania się z zakładką oferta oraz do kontaktu!