matka jest tylko jedna

O firmie

Misja firmy

W każdym aspekcie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego nasze rozwiązania są tak uniwersalne. Zgodnie z misją naszej firmy zapewniamy doradcze, a nie sprzedażowe, podejście do potrzeb naszych Klientów i pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania.

 

Dzięki nam zaoszczędzą Państwo:

- pieniądze, gdyż oferowane produkty są trwałe i wyglądają estetycznie przez wiele lat;
- środowisko, bo z naszych produktów korzystają Państwo przez lata, przez co zmniejsza się zużycie zasobów naturalnych oraz energii;
- czas, ponieważ za Państwa dobieramy optymalne rozwiązanie po wcześniejszej konsultacji, a zamówienia realizujemy sprawnie i na czas;
- swoje zdrowie, poprzez użycie naszych systemów przeciwpoślizgowych unika się wypadków na mokrych i niebezpiecznych powierzchniach.

Clean&Eco posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów najwyższej jakości związanych z zachowaniem czystości w sposób ekologiczny w obiektach przemysłowych, biurowych oraz mieszkalnych.

 

Oferujemy między innymi: wycieraczki systemowe, maty obiektowe i logo maty, wycieraczki gumowe, zabezpieczenia antypoślizgowe, maty dezynfekcyjne.

 

Wycieraczki obiektowe mają zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Idealnie utrzymują w czystości miejsca, w których wymagane są najwyższe standardy higieniczne. Produkty te są bardzo popularne wśród naszych Klientów - głównie ze względu na swoją uniwersalność. Mogą być stosowane zarówno w miejscach o dużym natężeniu ruchu jak i w budynkach mieszkalnych.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA