matka jest tylko jedna

Odbojnice narożne

Odbojnice narożne mają za zadanie chronić narożniki ścian przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniem oraz maskują nierówności. Najczęściej używane są w szpitalach, szkołach, biurach oraz w budynkach użyteczności publicznej o wzmożonym ruchu.

Narożnik o stałym kącie 90°

 

Narożnik wykonany z żywicy winylowej z akrylem. Ekonomiczna opcja narożników z montażem na taśmy dwustronnieklejące lub na klej montażowy dostępny tutaj

Długości handlowe: 3mb lub 1,5mb. Na życzenie klientów docinamy pod wymiar.

Wymiary boków: 50x50mm.

Narożnik Strong wzmocniony rdzeniem aluminiowym


Narożnik składa się z wewnętrznego rdzenia aluminiowego lub PVC (ekonomiczna wersja trwałego rozwiązania) oraz zewnętrznej okładziny, która bardzo dobrze amortyzuje wszelkie uderzenia.

Długości handlowe: 1,5mb i 3 mb. 

Wymiary boków: 76x76mm 


DOSTĘPNE KOLORY NAROŻNIKÓW OCHRONNYCH SĄ WIDOCZNE PO KLIKNIĘCIU W ZIELONY PASEK POWYŻEJ


Narożnik ze szczotkowanej stali nierdzewnej

 

Narożnik stalowy występuje w wersji samoprzylepnej oraz na klej montażowy dostępny w zakładce z klejami. 

Dostępne długości: 1mb, 1,5mb, 2mb i 3mb.

Wymiary boków: 40x40mm i 65x65mm.

Na życzenie klientów docinamy pod wymiar.

Narożniki ochronne na ścianę  - estetyka i bezpieczeństwo

Narożniki na ścianę to elementy, które stanowią nie tylko formę zabezpieczenia, ale także estetyczny dodatek do aranżacji danego wnętrza. Ich zadaniem jest ochrona ściany przed przypadkowym uszkodzeniem mechanicznym lub zabrudzeniem. Narożniki to newralgiczne miejsca w każdym pomieszczeniu. Są one szczególnie narażone na uderzenia, zarysowania oraz przetarcia. Na pewno nie da się uniknąć takich sytuacji. Możesz zminimalizować ich skutki. Właśnie do tego służą oferowane przez nas narożniki na ścianę.

Elementy zabezpieczające spełniają jeszcze jedną, bardzo ważną funkcję. Odbojnice narożne pozwalają zniwelować wszelkie nierówności, jakie powstają na linii łączenia dwóch ścian. To znacznie poprawia estetykę całego pomieszczenia. W tym miejscu dochodzimy do drugiej, ważnej funkcji, jaką pełnią narożniki na ścianę. Stanowią one estetyczne uzupełnienie wystroju całego wnętrza. Duże zróżnicowanie kolorystyczne ułatwi Ci wybór odbojnic idealnie dopasowanych do stylistyki danego pomieszczenia.

W naszej ofercie znajdziesz narożniki na ścianę wykonane z PVC oraz odbojniki ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Zwróć uwagę na prosty montaż tych elementów. Możesz je przykleić, używając taśmy dwustronnej lub specjalnego kleju montażowego.

Gdzie warto stosować odbojnice narożne?

Narożniki na ścianę sprawdzą się przede wszystkim w obiektach handlowych i usługowych, zakładach produkcyjnych, biurach, szkołach, placówkach medycznych, szpitalach, przychodniach i laboratoriach. Odbojnice warto zamontować wszędzie tam, gdzie panuje wzmożony ruch. W takich miejscach ściany są szczególnie narażone na wielokrotne uszkodzenia.

Oferowane przez nas narożniki charakteryzują się dużą odpornością. Polichlorek winylu jest bardzo sprężysty, dzięki czemu świetnie amortyzuje uderzenia. Szczotkowana stal nierdzewna jest wytrzymała na uszkodzenia, a na jej charakterystycznej powierzchni nie widać zarysowań. Łatwość czyszczenia i dezynfekcji pomaga utrzymać odbojniki w idealnym stanie.

Oferujemy narożniki na ścianę o zróżnicowanej długości i szerokości boków.