matka jest tylko jedna

Stopery i profile antypośligowe

Profile i stopery antypoślizgowe stosuje się na schodach oraz na powierzchniach płaskich w celu zmniejszenia ryzyka poślizgnięcia. Produkty są dostępne w wersji samoprzylepnej. Specjalnie opracowana i testowana technika klejenia, spełnia swoje zadanie przytwierdzając profile trwale do podłoża.

Stoper antypoślizgowy DOPPIO

Stoper antypoślizgowy przezroczysty

Stoper antypoślizgowy przeznaczony jest do przyklejania na powierzchniach płaskich i schodach w celu zmniejszenia ryzyka poślizgnięcia się. Posiada certyfikat antypoślizgowości R9 zgodny z normą DIN 51130 wydany przez Instytut Techniki Budowlanej. Warstwa kleju jest odporna na działanie wilgoci i mrozu. 

Stoper dostępny w różnych wersjach kolorystycznych lub w wersji przezroczystej.

 • Długość rolki: 5 lub 10 m
 • Szerokość: 33 mm
 • Właściwości: wąski, dyskretny profil w wersji kolorowej lub przezroczystej
Stopery na schody - dostępne kolory
Stoper na schody - rozmiar

Stoper antypoślizgowy Doppio Korund

Stoper antypoślizgowy Doppio Korund

Stoper antypoślizgowy pokryty dodatkową warstwą korundu. Produkt przeznaczony jest do przyklejania na schodach i podłogach w celu zmniejszenia ryzyka poślizgnięcia się.

 

Profil charakteruzuje odporność na bezpośredni wpływ warunków atmosferycznych. Z tego względu jest odpowiedni do zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. 

 • Długość rolki: 91 cm
 • Szerokość: 33 mm
 • Właściwości: Korundowa chropowata powierzchnia
Stopery na schody - dostępne kolory
Stopery na schody - rozmiar

Stoper antypoślizgowy Forte

Stoper antypoślizgowy Forte

Stoper antypoślizgowy zapewnia trwałe zabezpieczenie schodów oraz skutecznie zmniejsza ryzyko poślizgnięcia. Przeznaczony do stosowania na powierzchniach płaskich, pokrytych płytkami ceramicznymi, kamieniem, metalem lub inną gładką i śliską powierzchnią. Stoper może być używany przez cały rok w każdych warunkach pogodowych. Łatwy i szybki montaż, dzięki wysokiej jakości warstwie kleju, odpornej na działanie mrozu i wilgoci. 

 • Długość: 81 cm
 • Szerokość: 50 i 70 mm
 • Właściwości: cienki, bardzo twardy i wytrzymały materiał
Stopery antypoślizgowe na schody - kolory
Stopery antypoślizgowe na schody - struktura
Nakładka antypoślizgowa na schody
Naklejka antypoślizgowa na podłogi i schody

Nakładka antypoślizgowa o podwójnej funkcjonalności - zabezpiecza powierzchnie przed porysowaniem i zniszczeniem oraz chroni przed poślizgnięciem. Dodatkowo dzięki swojej przezroczystości naklejka nie zakłóca wyglądu wnętrza. Zastosowana na schodach nie zmienia ich koloru i faktury. Może być stosowana również czasowo w celu ochrony powierzchni np. w czasie budowy lub remontu. Mocna warstwa klejąca zapewnia szybki i łatwy montaż. Po usunięciu nakładki, warstwa klejąca nie pozostaje na powierzchni. 

 • Szerokość:  maksymalnie do 100 cm
 • Właściwości: samoprzylepna transparentna naklejka
Zabezpieczenie antypoślizgowe na schody
Zabezpieczenie antypoślizgowe na schody - parametry techniczne