matka jest tylko jedna

Wycieraczki czyszczące

Wycieraczki systemowe z wkładami szczotkowymi charakteryzują się skutecznym oczyszczaniem obuwia z mokrego i zaschniętego błota oraz śniegu. Wkłady szczotkowe zostały umieszczone w aluminiowych profilach, co znacząco zwiększa wytrzymałość produktu i chroni wkłady przed deformacją.

 

Prezentowane aluminiowe wycieraczki czyszczące są polecane do budynków, gdzie panuje wzmożony ruch pieszy. Wycieraczki są powszechnie stosowane w miejscach takich jak: lotniska, centra handlowe, urzędy, hotele, szpitale. Ten typ wycieraczek modułowych jest również chętnie wykorzystywany w mniejszych obiektach takich jak lokale gastronomiczne, sklepy czy nawet domy jednorodzinne. 

Zalety zastosowania:

  • duża wytrzymałość produktu,
  • odporność na uszkodzenia,
  • wysoka skuteczność oczyszczania obuwia,
  • wieloletnie użytkowanie.

Najwyższa jakość

Wycieraczki czyszczące to produkt wieloletniego użytkowania, czego dowodem jest udzielana przy zakupie 5-letnia gwarancja na produkt. W przypadku zastosowania wycieraczki w obiekcie o małym natężeniu ruchu możliwe jest również jej wieczyste użytkowanie.

Wycieraczki systemowe z wkładem szczotkowym

Wycieraczka szczotkowa 12

Wycieraczka szczotkowa profil 12 mm


Wycieraczka systemowa z wkładem szczotkowym polecana w budynkach mieszkalnych i obiektach o umiarkowanym natężeniu ruchu ok. 100-500 osób dziennie.

Wycieraczka szczotkowa profil 14 mm

 

Wycieraczka systemowa z wkładem szczotkowym polecana do budynków często uczęszczanych, o natężeniu ruchu do 500-1000 osób dziennie.

Wycieraczka szczotkowa 22

Wycieraczka szczotkowa profil 19 mm

 

Wycieraczka systemowa z wkładem szczotkowym polecana do budynków często uczęszczanych, o natężeniu ruchu do 1000-2000 osób dziennie.

Wycieraczka szczotkowa 17

Wycieraczka szczotkowa profil 19/50 mm

Ekskluzywna, ergonomiczna, trwała i wydajna wycieraczka z wymiennym wkładem szczotkowymi. Zaprojektowana i przeznaczona do budynków mieszkalnych, placówek o średnim i dużym natężeniu ruchu pieszym. Świetnie spełnia się w zatrzymywaniu drobnego oraz grubszego rodzaju zanieczyszczeń stałych. Panele, o zwiększonej powierzchni czyszczącej (50 mm każdy), sprawiają, że wycieraczka ta sprawdza się idealnie w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, zapewniając Twojemu wnętrzu wyjątkową ochronę przed zanieczyszczeniami wnoszymi z zewnątrz. Przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Wycieraczka systemowa polecana do lokali użytkowych często uczęszczanych, o natężeniu ruchu do 2000-10 000 osób dziennie.

Wycieraczki systemowe z wkładem gumowym

Wycieraczka gumowa profil 12 mm


Wycieraczka systemowa z wkładem gumowym polecana w budynkach mieszkalnych i obiektach o umiarkowanym natężeniu ruchu ok. 100-500 osób dziennie.
Wycieraczka gumowa 12

Wycieraczka gumowa profil 14 mm


Wycieraczka systemowa z wkładem gumowym polecana w budynkach mieszkalnych i obiektach o umiarkowanym natężeniu ruchu ok. 500-1000 osób dziennie.
Wycieraczka gumowa 17

Wycieraczka gumowa profil 19 mm

 

Wycieraczka systemowa z wkładem gumowym polecana do budynków często uczęszczanych, o natężeniu ruchu do 1000-2000 osób dziennie.

Wycieraczka gumowa profil 19/50 mm


Ekskluzywna, ergonomiczna, trwała i wydajna wycieraczka z wymiennym wkładem gumowymi. Zaprojektowana i przeznaczona do budynków mieszkalnych, placówek o średnim i dużym natężeniu ruchu pieszym. Świetnie spełnia się w zatrzymywaniu drobnego, oraz grubszego rodzaju zanieczyszczeń stałych. Panele, o zwiększonej powierzchni czyszczącej (50 mm każdy), sprawiają, że wycieraczka ta sprawdza się idealnie w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, zapewniając Twojemu wnętrzu wyjątkową ochronę przed zanieczyszczeniami wnoszymi z zewnątrz. Przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Wycieraczka systemowa polecana do lokali użytkowych często uczęszczanych, o natężeniu ruchu do 2000-10 000 osób dziennie.

Wycieraczka szczotkowo-gumowa 12

Wycieraczka szczotkowo-gumowa profil 12 mm


Wycieraczka systemowa z naprzemiennie umieszczonymi wkładami szczotkowymi i gumowymi polecana w budynkach mieszkalnych i obiektach o umiarkowanym natężeniu ruchu ok. 100-500 osób dziennie.
Wycieraczka szczotkowo-gumowa 17

Wycieraczka szczotkowo-gumowa 14 mm


Wycieraczka systemowa z wkładami szczotkowymi i gumowymi polecana w budynkach mieszkalnych i obiektach o umiarkowanym natężeniu ruchu ok. 500-1000 osób dziennie.
Wycieraczka szczotkowo-gumowa 22

Wycieraczka szczotkowo-gumowa profil 19 mm

 

Wycieraczka systemowa z wkładami szczotkowymi i gumowymi polecana do budynków często uczęszczanych o natężeniu ruchu do 1000-2000 osób dziennie.

Wycieraczka szczotkowa 12 - budowa
Wycieraczka szczotkowa 22 - budowa
Wycieraczka gumowa 12 - budowa
Wycieraczka gumowa 22 - budowa
Wycieraczka gumowo-szczotkowa 12 - budowa
Wycieraczka gumowo-szczotkowa 22 - budowa
Wycieraczka szczotkowa czarna
Wycieraczka szczotkowa brązowa
Wycieraczka szczotkowa szara

      czarny                                                                          brązowy                                                                         szary

Wycieraczka szczotkowa niebieska
Wycieraczka szczotkowa zielona
Wycieraczka szczotkowa czerwona

   niebieski                                                                        zielony                                                                         czerwony

Wycieraczka szczotkowa pomarańczowa
Wycieraczka szczotkowa żółta

pomarańczowy                                                               żółty

Wycieraczka gumowa czarna
Wycieraczka gumowa brązowa
Wycieraczka gumowa szara

      czarny                                                                          brązowy                                                                          szary

Oto przykład prawidłowego wymiarowania wycieraczek.