matka jest tylko jedna

Wycieraczki czyszczące

Wycieraczki systemowe z wkładami szczotkowymi charakteryzują się skutecznym oczyszczaniem obuwia z mokrego i zaschniętego błota oraz śniegu. Wkłady szczotkowe zostały umieszczone w aluminiowych profilach, co znacząco zwiększa wytrzymałość produktu i chroni wkłady przed deformacją.

 

Prezentowane aluminiowe wycieraczki czyszczące są polecane do budynków, gdzie panuje wzmożony ruch pieszy. Wycieraczki są powszechnie stosowane w miejscach takich jak: lotniska, centra handlowe, urzędy, hotele, szpitale. Ten typ wycieraczek modułowych jest również chętnie wykorzystywany w mniejszych obiektach takich jak lokale gastronomiczne, sklepy czy nawet domy jednorodzinne. 

Zalety zastosowania:

  • duża wytrzymałość produktu,
  • odporność na uszkodzenia,
  • wysoka skuteczność oczyszczania obuwia,
  • wieloletnie użytkowanie.

Najwyższa jakość

Wycieraczki czyszczące to produkt wieloletniego użytkowania, czego dowodem jest udzielana przy zakupie 5-letnia gwarancja na produkt. W przypadku zastosowania wycieraczki w obiekcie o małym natężeniu ruchu możliwe jest również jej wieczyste użytkowanie.

Wycieraczki systemowe z wkładem szczotkowym

Wycieraczka szczotkowa 12

Wycieraczka szczotkowa profil 12


Wycieraczka systemowa z wkładem szczotkowym polecana w budynkach mieszkalnych i obiektach o umiarkowanym natężeniu ruchu ok. 100-200 osób dziennie.
Wycieraczka szczotkowa 22

Wycieraczka szczotkowa profil 19

 

Wycieraczka systemowa z wkładem szczotkowym polecana do budynków często uczęszczanych, o natężeniu ruchu do 1000-2000 osób dziennie.

Wycieraczka szczotkowa 17

Wycieraczka szczotkowa profil 19/50 mm

Ekskluzywna, ergonomiczna, trwała i wydajna wycieraczka z wymiennym wkładem szczotkowymi. Zaprojektowana i przeznaczona do budynków mieszkalnych, placówek o średnim i dużym natężeniu ruchu pieszym. Świetnie spełnia się w zatrzymywania drobnego, oraz grubszego rodzaju zanieczyszczeń stałych. Panele, o zwiększonej powierzchni czyszczącej (50 mm każdy), sprawia, że wycieraczka ta sprawdza się idealnie w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, zapewniając Twojemu wnętrzu wyjątkową ochronę przed zanieczyszczeniami wnoszymi z zewnątrz. Przeznaczona do stosowania w wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Wycieraczka systemowa polecana do lokali użytkowych często uczęszczanych, o natężeniu ruchu do 2000-10 000 osób dziennie.

Wycieraczki systemowe z wkładem gumowym

Wycieraczka gumowa 12

Wycieraczka gumowa profil 12


Wycieraczka systemowa z wkładem gumowym polecana w budynkach mieszkalnych i obiektach o umiarkowanym natężeniu ruchu ok. 100-200 osób dziennie.

Wycieraczki systemowe z wkładami szczotkowymi i gumowymi

Wycieraczka szczotkowo-gumowa 12

Wycieraczka szczotkowo-gumowa profil 12


Wycieraczka systemowa z naprzemiennie umieszczonymi wkładami szczotkowymi i gumowymi polecana w budynkach mieszkalnych i obiektach o umiarkowanym natężeniu ruchu ok. 100-200 osób dziennie.
Wycieraczka szczotkowo-gumowa 22

Wycieraczka szczotkowo-gumowa profil 19

 

Wycieraczka systemowa z wkładami szczotkowymi i gumowymi polecana do budynków często uczęszczanych o natężeniu ruchu do 1000-2000 osób dziennie.

Wycieraczka szczotkowa 12 - budowa
Wycieraczka szczotkowa 22 - budowa
Wycieraczka gumowa 12 - budowa
Wycieraczka gumowa 22 - budowa
Wycieraczka gumowo-szczotkowa 12 - budowa
Wycieraczka gumowo-szczotkowa 22 - budowa
Wkład szczotkowy - czerwony

Wkład szczotkowy - czerwony

Wkład szczotkowy - czarny, brązowy, szary

Wkład szczotkowy - czarny

Wkład szczotkowy - pomarańczowy

Wkład szczotkowy - pomarańczowy

Wkład szczotkowy - niebieski

Wkład szczotkowy - niebieski

Wkład szczotkowy - zielony

Wkład szczotkowy - zielony

Wkład szczotkowy - żółty

Wkład szczotkowy - żółty

Wkład gumowy - czarny

Wkład gumowy - czarny

Wkład gumowy - szary

Wkład gumowy - szary

Wkład gumowy - brązowy

Wkład gumowy - brązowy