matka jest tylko jedna

Wycieraczki gumowe ażurowe

Wycieraczki i maty gumowe są wykonane ze specjalnych materiałów gumowych bardzo wysokiej jakości, posiadających właściwości antypoślizgowe i charakteryzujących się odpornością na ścieranie i zmienne warunki atmosferyczne, szczególnie zmiany temperatury. Prezentowane ażurowe wycieraczki wejściowe posiadają otwory, które doskonale odprowadzają wodę. W celu zwiększenia skuteczności czyszczenia w ażurach można zastosować specjalne szczoteczki czyszczące, dostępne w wielu kolorach.

 

Wymienione powyżej właściwości wycieraczek gumowych i mat gumowych a także ich neutralny wygląd sprawiają, że wycieraczki od Clean&Eco mogą byc stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz większości budynków użyteczności publicznej. Z naszego doświadczenia wynika, że najczęściej tego rodzaju systemy czyszczące są stosowane w szkołach, przychodniach, biurach, hotelach, sklepach, czy też supermarketach.

Wycieraczki gumowe – zalety zastosowania

  • zatrzymanie zanieczyszczeń wewnątrz ażurów,
  • ułatwienie w utrzymaniu czystości danego obiektu,
  • działanie antypoślizgowe,
  • redukcja kosztów związana z częstym sprzątaniem,
  • dostępne wymiary modułów - 150x100 cm oraz każdy wymiar na zamówienie,
  • do ułożenia na posadzce przeznaczone są najazdowe profile aluminiowe prezentowane poniżej

Ażurowe wycieraczki gumowe – skuteczne zatrzymywanie zanieczyszczeń

Wycieraczka gumowa to klasyczne i ekonomiczne oraz bardzo praktyczne rozwiązanie, które ułatwia efektywne oczyszczanie butów z błota, piasku i innych zanieczyszczeń. Dzięki odpowiedniej strukturze powierzchni oferowany przez nas produkt wykazuje także właściwości antypoślizgowe. Gumowe wycieraczki są dostępne w kilku wariantach. Możesz wybrać wersję do ułożenia we wnęce lub wyposażoną w specjalny profil najazdowy, który chroni przed potknięciem. Oferujemy zarówno wycieraczki w standardowych rozmiarach, jak i produkty wykonywane na indywidualne zamówienie. Dzięki temu bez trudu dopasujesz wycieraczkę do wymagań konkretnego obiektu. Wszystkie gumowe wycieraczki znajdujące się w naszej ofercie są objęte gwarancją, a ich trwałość jest na wiele lat. Sprawdź szczegółową specyfikację oraz największe zalety naszych produktów.

Gumowe wycieraczki – podstawowe zasady konserwacji

Gumowe maty wejściowe wymagają odpowiedniej konserwacji wykonywanej w cyklicznych odstępach czasu. Elementy te są najbardziej eksploatowane w okresie jesienno-zimowym. Piasek i brud zatrzymywane przez wycieraczki mają negatywny wpływ na strukturę gumy. Kwarcowe drobiny rysują jej powierzchnię, prowadząc do powstania bruzd. Błoto pośniegowe z dodatkiem soli może obniżać walory estetyczne wycieraczki. Jak temu zapobiec?

Aby zachować optymalne właściwości wycieraczek przez długi czas, należy regularnie usuwać zalegający piasek i brud. Samo odkurzanie może nie wystarczyć. Dobrym pomysłem jest wyczyszczenie wycieraczek przy użyciu myjki ciśnieniowej. W tym przypadku w zupełności wystarczy woda z dodatkiem detergentu. To skutecznie usunie zabrudzenia oraz drobiny piasku, a tym samym przywróci im pierwotny wygląd.

Gumowe maty wejściowe to skuteczny sposób na utrzymanie czystości wewnątrz budynku. Montaż wycieraczek w prosty sposób przekłada się na obniżenie kosztów związanych ze sprzątaniem całego obiektu.