matka jest tylko jedna

Wycieraczki osuszające

Aluminiowe wycieraczki osuszające z wkładami tekstylnymi są powszechnie używane w miejscach, gdzie występuje umiarkowany lub wzmożony ruch pieszych. Prezentowane wycieraczki wejściowe pomagają utrzymać czystość dzięki dobrej wchłanialności mokrych zanieczyszczeń. Produkt może być stosowany w większości obiektów użyteczności publicznej, np. hotelach, biurowcach, przychodniach, centrach handlowych, sklepach, restauracjach, jak i również w domach jednorodzinnych.

 

Uwaga! Wycieraczki z wkładem tekstylnym są stosowane wyłącznie we wnętrzach budynków.

Zalety zastosowania

  • ograniczenie przenoszenia brudu przez obuwie,
  • łatwiejsze utrzymanie czystości w budynku,
  • oszczędność czasu i kosztów związanych z częstym sprzątaniem,
  • lepsze dopasowanie wycieraczki do stylistyki wnętrza dzięki wielu dostępnym kolorom.


Najwyższa jakość

Systemy wycieraczek czyszczących oferowanych przez Clean&Eco to produkty najwyższej klasy, pozwalające na wieloletnie użytkowanie i posiadające przedłużoną, 5-letnią gwarancję producenta. Przy  stosowaniu wycieraczki systemowej w miejscach o małym natężeniu ruchu, możliwe jest nawet wieczyste użytkowanie.

 

Profesjonalne doradztwo

Nie wiesz jaki system wycieraczek będzie odpowiedni do danego miejsca? Skontaktuj się z Clean&Eco i skorzystaj z naszej wiedzy. Doradzimy Ci, który typ wycieraczek systemowych najlepiej sprawdzi się w budynku. Możesz również skorzystać z profesjonalnej usługi montażu świadczonej przez firmę Clean&Eco.

Wycieraczka systemowa osuszające

Wycieraczka tekstylna profil 12

 

Wycieraczka systemowa polecana w budynkach mieszkalnych i obiektach o umiarkowanym natężeniu ruchu ok. 100 - 500 osób dziennie.

Wycieraczka systemowa z wkładem tekstylnym

Wycieraczka tekstylna 17

 

Wycieraczka systemowa polecana do lokali użytkowych często uczęszczanych, o natężeniu ruchu do 1000-2000 osób dziennie.


Wycieraczka systemowa tekstylna

Wycieraczka tekstylna profil 19

 

Wycieraczka systemowa polecana do lokali użytkowych często uczęszczanych, o natężeniu ruchu do 1000-2000 osób dziennie.

Wycieraczka tekstylna profil 19

Ekskluzywna, ergonomiczna, trwała i wydajna wycieraczka z wymiennym wkładem rypsowym. Zaprojektowana i przeznaczona do budynków mieszkalnych, placówek o średnim i dużym natężeniu ruchu pieszym. Świetnie spełnia się w zatrzymywania drobnego, oraz grubszego rodzaju zanieczyszczeń stałych i mokrych. Panele, o zwiększonej powierzchni czyszczącej (50 mm każdy), sprawia, że wycieraczka ta sprawdza się idealnie w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, zapewniając Twojemu wnętrzu wyjątkową ochronę przed zanieczyszczeniami wnoszymi z zewnątrz.


Wycieraczka systemowa polecana do lokali użytkowych często uczęszczanych, o natężeniu ruchu do 2000-10 000 osób dziennie.

Budowa wycieraczki systemowej
Budowa wycieraczki systemowej
Szara wycieraczka systemowa

Szary

Brązowa wycieraczka systemowa

Brązowy

Czerwona wycieraczka systemowa

Czerwony

Czarna wycieraczka systemowa

Czarny

Antracyt wycieraczka systemowa

Antracyt