matka jest tylko jedna

Wycieraczki metalowe, kratownice

Kratownice stalowe są powszechnie wykorzystywane jako metalowe wycieraczki wejściowe. Zaletą ich użytkowania jest wyjątkowa trwałość i wytrzymałość na obciążenia oraz możliwość wykonania za ich pomocą systemu czyszczącego w dowolnym kształcie i wymiarze.

 

Oferowane kraty są wykonywane w różnych kształtach i wymiarach - w sprawie dodatkowych informacji i w celu otrzymania wyceny prosimy o kontakt z firmą Clean&Eco.

Kratownice stalowe zgrzewane

Kratownica stalowa zgrzewana

Ocynkowana ogniowo kratownica stalowa zgrzewana o wszechstronnym zastosowaniu, często wykorzystywana przez naszych Klientów jako wycieraczka systemowa w 1 sferze czyszczącej.

 

Kratownica składa się z płaskowników nośnych połączonych wtopionym prętem poprzecznym. Pozwala na stworzenie bardzo trwałej wycieraczki metalowej o wieloletnim okresie użytkowania.

Kraty z magazynu dostępne 1 - 2 dni robocze:

Płaskownik 30x2, oczko 34x38 krata ocynkowana

500x1000 mm
600x1000 mm
700x1000 mm
800x1000 mm
900x1000 mm
1000x1000 mm
1100x1000 mm
1200x1000 mm
1200x1200 mm
1300x1000 mm
1400x1000 mm
1500x1000 mm
1600x1000 mm
2000x1000 mm

Kratownice stalowe prasowane - wciskane

Kratownica stalowa prasowana

Ocynkowana kratownica stalowa prasowana, wciskana jest popularnie wykorzystywana jako wycieraczka systemowa w 1 sferze czyszczącej.

 

Prezentowane kraty pomostowe wciskane powstają dzięki wprasowaniu pod bardzo dużym naciskiem płaskownika poprzecznego w płaskownik nośny. Zastosowana konstrukcja kratownicy (płaskowniki nośne poprzeczne połączone z płaskownikami poprzecznymi) gwarantuje jej zwiększoną wytrzymałość i trwałość.

Kratownice antypoślizgowe jednokierunkowe

Kratownica antypoślizgowa jednokierunkowa

 

Ocynkowana kratownica stalowa jednokierunkowa również wykorzystywana jako wycieraczka systemowa w 1 strefie czyszczącej.

 

Od klasycznej kratownicy różnią ją dodatkowe właściwości antypoślizgowe. Wycieraczki stalowe tego typu są polecane w miejscach, gdzie istnieje ryzyko poślizgnięcia na skutek obecności wilgoci, śniegu, lodu, smarów.

 

Dodatkowo do kompletu można zamówić ramkę aluminiową lub ramę stalową ocynkowaną bądź osadnik z odpływem. 

Kratownice tego typu powstają przez połączenie płaskownika nośnego z płaskownikiem poprzecznym z nacięciami. To właśnie dzięki zastosowaniu nacięć na płaskowniku kratownica zyskuje działanie przeciwpoślizgowe.

Kratownice antypoślizgowe dwukierunkowe
Kratownica antypoślizgowa dwukierunkowa

Ocynkowana kratownica stalowa dwukierunkowa o jeszcze mocniejszym działaniu antypoślizgowym w porównaniu z kratownicą jednokierunkową.

 

Zastosowanie zarówno płaskownika poprzecznego jak i nośnego z nacięciami sprawia, że produkt zyskuje właściwości przeciwpoślizgowych we wszystkich kierunkach.

 

 

Podobnie jak pozostałe ocynkowane kratownice stalowe jest odpowiednia do wykorzystania jako wycieraczka systemowa w 1 sferze czyszczącej.

Ze względu na konstrukcję kratownice antpoślizgowe jedno- i dwukierunkowe nazywane są również kratami nacinanymi (inne nazewnictwo: kraty serratowane).

Przykładowe realizacje

Clean&Eco oferuje zarówno sprzedaż kratownic stalowych jak i ich montaż wraz z przygotowaniem do montażu. Z powodu bardzo dużej liczby i różnorodności naszych realizacji, nie jesteśmy w stanie zaprezentować wszystkich. Poniżej przedstawiamy jedynie poglądowe, przykładowe instalacje wycieraczek metalowych. W sprawie szczegółów zachęcamy do kontaktu.

Wycieraczka metalowa
Wycieraczka metalowa