matka jest tylko jedna

Wycieraczki zewnętrzne

Wycieraczki zewnętrzne – skuteczna bariera przed brudem

Wycieraczki zewnętrzne to elementy, które w dużej mierze pomagają w  zatrzymywaniu zanieczyszczeń przed wejściem do danego obiektu. Dzięki temu utrzymanie czystości oraz określonych norm sanitarnych wewnątrz budynku jest dużo prostsze.

Jeśli potrzebna jest Ci wycieraczka zewnętrzna, to w naszej ofercie znajdziesz duży wybór wysokiej jakości produktów. Ich największe atuty to trwałość, skuteczność oraz estetyczny wygląd. Wycieraczki znajdujące się w naszym asortymencie są wykonywane z najlepszych materiałów i tworzyw. Niezależnie od budowy i struktury ułatwiają szybkie oczyszczenie butów z piasku, błota i wilgoci. Skutecznie spełniają swoją funkcję nawet pomimo dużego natężenia ruchu. Dzięki swoim właściwościom wycieraczki zewnętrze chronią wykładziny i posadzki w budynku przed zabrudzeniami przenoszonymi na podeszwach butów. Mają niebagatelny wpływ na utrzymanie czystości i estetyki wnętrza. Nasze wycieraczki zewnętrzne zachowują swój nienaganny wygląd przez wiele lat nawet pomimo intensywnego użytkowania.

Wycieraczki zewnętrzne – zróżnicowany wybór produktów

Zaletą naszej oferty jest duże zróżnicowanie dostępnych wycieraczek zewnętrznych. Ich wspólnym mianownikiem jest efektywność w zatrzymywaniu brudu. Jeśli potrzebna Ci stalowa wycieraczka zewnętrzna, to w naszej ofercie znajdziesz dużo takich modeli. Częstym wyborem naszych klientów są wykonane z gumy produkty o budowie ażurowej. W przypadku większych powierzchni możesz zdecydować się na wycieraczki modułowe. Prosty system łączenia pozwala zabezpieczyć niestandardowe wejścia do budynku. Uzupełnieniem naszej oferty są wycieraczki przeznaczone do drugiej i trzeciej strefy wejściowej.

Wycieraczka zewnętrzna to kluczowa bariera zatrzymująca brud i wodę przed wejściem do budynku. Korzystając z naszej oferty, bez trudu dobierzesz rozwiązanie idealnie dopasowane do specyfiki obiektu oraz natężenia ruchu.

Kryteria wyboru wycieraczek wejściowych

Zróżnicowany asortyment wycieraczek zewnętrznych może sprawić nie lada problem podczas wyboru najlepszego rozwiązania. Podejmując decyzję, z pewnością warto wziąć pod uwagę specyfikę danego obiektu oraz rodzaj i natężenie ruchu. Jednym z najbardziej uniwersalnych wariantów są bez wątpienia klasyczne wycieraczki oczyszczające. Ten typ sprawdza się zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak i prywatnych domach. W miejscach, gdzie panuje większe natężenie ruchu, optymalnym rozwiązaniem będą wycieraczki czyszczące i czyszcząco-osuszające.

Jesienno-zimową alternatywą dla wymienionych wyżej rozwiązań są ażurowe maty wykonane z wysokiej jakości gumy. Ze względu na specyficzną budowę tego typu wycieraczki są doskonale przystosowane do zbierania dużych ilości zanieczyszczeń, w tym piasku i błota. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na łatwość czyszczenia gumowych mat ażurowych.

Rozwiązaniem, które gwarantuje ponadprzeciętną trwałość, są kratownice, czyli wycieraczki metalowe. Ich największe atuty to prostota montażu, antypoślizgowość, odporność na działanie      niekorzystnych warunków atmosferycznych, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

    

Akcesoria do wycieraczek wejściowych

Akcesoria do wycieraczek to ważne elementy warunkujące ich prawidłowe i skuteczne funkcjonowanie. Wśród nich na uwagę zasługują ramy i osadniki. Ramy wpustowe zapobiegają przemieszczaniu się wycieraczki. Systemy najazdowe minimalizują ryzyko potknięcia. Osadniki wykonane z tworzyw, poliestru oraz włókna szklanego stabilizują wycieraczkę i pozwalają na sprawne odprowadzanie wody z zabrudzeniami. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wykonany z aluminium anodowanego  system Unitrap, który ma bezpośrednie połączenie z kanalizacją. To pomaga w szybkim odprowadzaniu wody.

Wycieraczki zewnętrze to skuteczna forma ochrony każdego rodzaju obiektu. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi rozwiązaniami. To z pewnością ułatwi Państwu wybór optymalnego typu wycieraczki.